Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társat keresni kell (erőltette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társat keresni kell (erőltetten), nem találni valakit (spontán) aki, teljesen illik hozzánk (úgy látszik elsőre)?

Figyelt kérdés

Sok (ffi) írja,hogy nem írnak neki vissza egy nő se.meghogy minden lány elutasítja....

Próbálok segìteni,ha tudok,de alapjában nem értem ezt a nagyfokú erőltetést. Olyan mint ha munkanélküliek lennének hatalmas adóssággal és minden állásra jelentkeznének,amit meghirdetnek. Olyan nincs hogy valakinek 10-100 ellenkező nemű tetszik egyszerre..

Vagy nagyon rosszúl gondolom??

Másik dolog ,bár csodás dolog kapcsolatban lenni,heteket hónapokat elszabni arra,hogy feleslegesen sztresszeljék magukat...ahelyett,hogy élnék az életet és esélyt adnának spontán belebotlani a nagy Ő be. Pl hobbi gyakorlása közben,vásárlás közben,amikor önmagát adja a szingli ember.



2018. okt. 3. 21:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen ìrásmódért,addig szerkesztgettem,még elszabtam. Vissza olvasni pedig elfelejtettem.
2018. okt. 3. 21:41
 2/30 A kérdező kommentje:

"Hol keressek barátnőt? 21F"

-ez a kérdés volt az utolsó csepp a pohárban.

2018. okt. 3. 21:45
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

A "minden" lány, jellemzően 1-2. Ami jellemzően évek munkája náluk. Persze megannyi egyéb példa is akad, ahol fejben döntik el, hogy mi is lett volna a pálya, ha bepróbálkozik.

Röviden, fele sem igaz és csak neurotikus hiszti.

A második részről pedig... Felejtsük el a nagy Ő-t. Vagyis, amíg meg nem találja az ember nyugodtan adhat esélyt talánokra is. És hát a nagy számok törvénye még sosem hazudott. A neten pedig nagyon könnyű elhamarkodottan, meggondolatlanul válogatni.

2018. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Áh, azoktól olyat ne várj el. :D Amint kilépnek a szobájuk biztonságos falai közül, a dúvadakból visszafejlődnek alamuszi nyuszikává. :)
2018. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Persze, adjunk esélyt a spontán dolgoknak... és ha nem jön? Ha nem futok össze vásárlás közben a Nagy Ő-vel? Egy kis ő-be se botlottam még bele véletlenül. Ekkor jön az, hogy ha valamit szeretne az ember, akkor tegyen érte. Bármiről van szó, ez az elvárt z, miért a társkeresés a kivétel, ami életünk egyik legnagyobb része? Mellesleg senki nem mondta, hogy az esetleges direkt társkeresés mellett ne hagyna esélyt a spontán dolgoknak...


Másik: de igen, tud tetszeni 10-100-akármennyi ellenkező nemű is - ha a társkeresőket vesszük például csak néhány kép és (jobb esetben) egy rövidke bemutatkozás van előttünk, és ennyi alapján bőven lehet olyan, aki szimpatikus. Ez az első lépés, itt még nincs szó semmi komolyról, csak annyiról, hogy a kezdeti kép alapján szimpatikus a másik. Eddig érteni? Aztán utána jön a kövi lépés, elkezdődik az ismerkedés, ahol egyre többet tudunk meg a másikról (ő is rólunk), és ha bármelyik fél úgy gondolja, hogy mégsem őt keresi, megszakíthatja az ismerkedést. Úgy értem normális, kulturált módon, nem sima ignorálással. És igen, akár a kezdeményező fél is megszakíthatja, a kezdeményezés után nem terheli őt emiatt plusz felelősség.


És a harmadik: miben biztosabb egy random, spontán esemény mint egy ésszel célzott társkeresés? Mitől lesz jobb társam egy boltban sétálgató akárki, mint valaki, akit a számomra fontos dolgok alapján találtam meg? Itt még egy buktató a szellemileg gyengébbeknél: ésszel kell csinálni a keresést, hasznos szempontok alapján szűrni, amik nem jelentik feltétlenül azt, hogy azok a szempontok máááárpedig muszájak. Itt szokott a sok egyszerű ember megakadni, aztán pökhendien hajtogatni, hogy lám, ezért hülyeség - persze, mert eleve az a hülyeség, amit cáfolni próbál.

2018. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%

Aki jön spontán, azt általában, ha nem szólítják meg spontán, ugyan olyan spontán megy tovább a dolgára. Gondolom nő vagy, ezért nem számol azzal, hogy inkább mi kezdeményezünk. Na. Ha már a csaj nem válaszol, akkor majd pont kezdeményezni fog :). Így marad az, hogy mi keresünk, ti találtok.

32/f

2018. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazából társkeresésnél a keresés és a találás általában összemosódik. Nyilván nem kell görcsösen keresni, mert az nem vezet jóra, de nagyon ritka az, amikor a sült galamb a szádba repül. Szóval mondjuk úgy, ez is olyan, mint a lottó, előbb meg kell venni a szelvényt, hogy legyen esélyed találatra, vagyis valahogyan nekünk is tenni kell azért, hogy legyen lehetőségünk találatra.
2018. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
Azok közül utasítja el mindenki, akik tetszenek neki. A hasonlatoddal élve itt nem arról van szó, hogy minden meghírdetett állásra jelentkezik az utcaseprőtől az agysebészig. Hanem a 100 létező állás közül mind a 10et megpróbálja ami végzettségének megfelelő. És ebből a 10ből nem jön össze egy sem. Amikor az ember 10-15-20 éve szingli akkor nagyon nehéz nem belelátni mindenkibe aki 3 mondatnál többet cseveg veled, hogy "na talán majd ebből alakulhat valami". Másrészt semmi sem működik úgy az életben, hogy nem teszel érte. Ha soha nem jelentkezel állásinterjúra, csak otthon vársz magadnak, örökre munkanélküli leszel. Nincs olyan, hogy "csak úgy becsenget álmaid nője". Különösen ha az elmúlt 20-30 évben ez nem történt meg. Persze, hogy igyekeznek proaktívak lenni és picit "erőltetni" a dolgokat, ez normális szerintem. Szerinted nem?
2018. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%
Nincs mit tenni a spontánság a "menőknek" való, a többségnek "erőltetnie" (próbálkozni, ismerkedős oldalakon írogatni stb.) kell majd. Nem mindenki születik szépnek.
2018. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Van aki átlag napi 1óra társkeresőzik, heti csak 5nap az1 éven át 260 óra több mint 1,5hét..:)) és ha kudarc mind?? Stressz,önbizalom vesztés,kiábrándulás..mert erőltetett egy dolgot. -Ilyen emberekre gondoltam

Amúgy!!!! Szintén itt olvastam: "egy lány se áll szóba velem" . "Vannak csúnya pasik is"..Sajnos vannak csúnya lányok is. Nagyon elhízottak(hormon problémák),szőrösek akik valamiért kiabálva beszélnek,testi vagy súlyos lelki problémákkal küzdenek,mélyszegények...

Azokat a "nem áll szóba velem senki "-pasik se veszik észre.

2018. okt. 3. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!