Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is jókat nevettek azokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is jókat nevettek azokon az embereken, akik önmagukból kiindulva néhány apróságon fennakadva ítélkeznek az emberek fölött?

Figyelt kérdés

De azok az emberek még viccesebbek, akik megpróbálják kiábrándítani őket a téveszméikből és megpróbálnak megfelelni nekik.


Én egyszerűen csak hagyom az ilyen embereket, és nem ölök energiát abba, hogy magyarázkodjak.

Ha például ismerkedek valakivel, és ő néhány nap vagy hét után eltűnik, mert az első benyomásai alapján kialakított rólam egy képet önmagában, ami nem tetszik neki, és aminek nem felelek meg, így nem akar teljesen megismerni, akkor hagyom, hogy eltűnjön az életemből, és nem ölök energiát abba, hogy megfeleljek neki. Emiatt pedig nem futok senki után.

Mi értelme van mások előtt megalázkodni ilyen szinten? Nem értem.


2018. okt. 3. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdező a küldetésed teljesítve, jót nevettem rajtad, köszönöm!
2018. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!