Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogy viselitek, hogy most néhány hétig a párotok számára minden a foci körül forog?

Figyelt kérdés
Már ha azt vesszük alapul, hogy minden férfi imádja a focit. Vélhetően ezekben a hetekben minden türelmetekre és megértésetekre szükségetek lesz, és a fontossági sorrendben is hátrébb csúszhattok kicsit. Nincs a kapcsolatotokban feszültség, kisebb összezörrenések emiatt? Esetleg együtt nézitek a meccseket, ha tehetitek? Kinek milyen kihatással van a kapcsolatára a foci-vb?

2018. jún. 16. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Jelenleg egyedülálló vagyok, de a VB-t 1998. óta én is követem, szóval engem nem zavar ez az időszak.
2018. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
A férjem pontosan ugyanannyira van tisztában azzal, hogy most van a foci-vb, mint én: tegnap, amikor beültünk egy szórakozóhelyre, és nagy kivetítőn ment a nemtudoménmilyen meccs, felszólalt unott hangon: "ja, hogy az most van?". Szóval, az életünkre semmilyen hatással nincs a foci-vb. Vagy úgy általában bármilyen sportesemény, közvetítés, mert azért még ha követ is bármilyen versenyszerű megmérettetést, akkor is van annyira felnőtt és érett személyiség, hogy az ne váltson ki belőle állatias reakciót.
2018. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Az én párom nem szereti a focit. Viszont azt a sz**r harcosok klubját állandóan..😂😂 és az még csak nem is időszakos😂😂

Viccet félretéve, nem zavar a harcosok klubja,van nekem is,amit meg én szeretek jobban.

2018. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem szereti a focit, es sok ferfi ismerosomet is hidegen hagyja.
2018. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Férjem német és még azt sem tudja, hogy legutóbb ők nyerték a vb-t...
2018. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Engem is érdekel, először a '92-es EB-t néztem.
2018. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Én simán nézném vele, most is meggy a meccs a háttérben.
2018. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
32%
szerintem pedig cseresznye
2018. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Szingli vagyok, de anno együtt néztük az exemmel az EB-t meg VB-t, szóval nekem nem akkora tragédia. Én Spanyolországnak drukkolok <3
2018. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdekli páromat. 2 éve az EB is engem érdekelt jobban, mikor kijutottak a magyarok, őt teljesen hidegen hagyta.

De ha még érdekelné is, akkor sem zavarna, hogyha nézné.

2018. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!