Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogy viselitek, hogy most néhány hétig a párotok számára minden a foci körül forog?

Figyelt kérdés
Már ha azt vesszük alapul, hogy minden férfi imádja a focit. Vélhetően ezekben a hetekben minden türelmetekre és megértésetekre szükségetek lesz, és a fontossági sorrendben is hátrébb csúszhattok kicsit. Nincs a kapcsolatotokban feszültség, kisebb összezörrenések emiatt? Esetleg együtt nézitek a meccseket, ha tehetitek? Kinek milyen kihatással van a kapcsolatára a foci-vb?

2018. jún. 16. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi együtt nézzük a meccseket, vagy itthon, vagy kivetítőn a haverokkal.
2018. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

Dejo...nektek van parotok :(


L

2018. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Leszarja. Én is. De pl. legjobb barátnőm szív... Mert minden meccset néz a pasija, rendre haverokkal, ahová nem mehet.
2018. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Enyém csak morog néha miatta ,hogy megint ezt a szart kell néznie minden tv adón meg hírekben hogy pár hülye rohangál le fel egy labda után.Szóval nálunk ez nem probléma :D
2018. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
A ferjem abszolut nem erdekli a foci, engem viszont Igen es folyamatosan focit nezek amit ô un, belebeszel, nem erti, kerdez, kozli h ne drukkoljak hangosan. ...hat ilyen is van, csak miert velem tortenik:-))
2018. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Tegnap este épp a férjem kérdezte tőlem, hogy muszáj a meccset nézni? :D

Ő leszarja, én a vb-t és az eb-t szoktam követni, szóval nálunk fordítva van. De többnyire a gyerek nyer és mesét nézünk :D

2018. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Remek, hogy ezren leírtátok, hogy a párotok nem szereti a focit, mikor a kérdező kihangsúlyozta, hogy vegyük azt alapul, hogy minden férfi szereti a focit. Gondolom nem azoknak a válaszára volt kíváncsi, akiknek a párját hidegen hagyja.
2018. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

Az én ferjem nem szereti, én viszont nagyon


Szerencsére apám is, ezért vele szoktam örjöngeni😄😄😄

2018. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem oszt, nem szoroz, ugynis a párom alapjáraton focib*zi, úgyhogy heti egy meccs az alja, amit megnéz :). Nálam hangulatfüggő, mit csinálok ilyenkor:nézem vele, vagy csak odaülök/fekszek mellé és olvasok, játszok. Ha rámjön, akkor pakolászok, rendet rakok stb. Mindig le tudom magam foglalni.
2018. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!