Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan férfiakat fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan férfiakat fogok ki akik irányítani akarnak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Tudatalatt ehhez a viselkedésmintához ragaszkodsz, így az ilyen emberek keltik fel az érdeklődésed, velük ismerkedsz.

Önismeret és személyiség fejlesztéssel, majd az igazi igényeid felismerésével és tisztázásával tudsz ezen változtatni.

2018. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Értem. Nálam sztem azért van ez, mert én is őszinte, nyílt személyiség vagyok, ha a szikráját is megérzem a manipulációnak, őszintétlenségnek, akkor lépek, még hozzá drasztikusan. Ez sokaknak fura, mert azt hiszik ez az őszinteség naivitásból fakad.
2018. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, én férfi vagyok és irányított tudnék lenni egy kapcsolatban, mégsem kellek senkinek sem. 1:1
2018. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a probléma, hogy igazából nem férfit keresel, hanem papucsot. A férfiaknak, mármint az igazi férfiaknak a vérében van az irányítás tudománya. Lehet, hogy olyan helyen keresgélsz, ahol nem papucsok vannak, hanem férfiak.
2018. szept. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azok hol vannak 80%? :)
2018. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 carlolap válasza:
12%
Nem tudom ki hogy van vele de nálunk 50-50% van és ez így nagyon jól működő kapcsolatban ( pasi vagyok)
2018. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 fogd válasza:
Csak nem gondolod,hogy a nyúl viszi a puskát??
2018. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ágnyeszka nevű felhasználó válasza:


Igazándiból minden férfi irányítani akar/szeretne szíve mélyén.


Vmelyiknek sikerül, vmelyiknek nem. :)"


Jó az okfejtésed, Ágnyeszka. Nem tudom, miért pontoztak le. Annyiban helyesbítenék, hogy

Van, aki mellett sikerül nekik, s van, aki mellett nem.

2018. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam Miquel... :) Csak nem akartam így direktben leírni, egy nő fogalmazzon finomabban. :)
2018. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!