Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak manapság élőben már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság élőben már egyáltalán nem hajlandóak ismerkedni, ha kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egy évtized alatt elvétve történt olyan, hogy egy férfi az utcán, buszon, vagy akárhol leszólított volna, gyakorlatilag egy kezem túl sok lenne hozzá, hogy összeszámoljam. Ez kb. 10 év termése. Koncerten, fesztiválon, szórakozóhelyen pedig szinte kivétel nélkül csak olyanok próbálkoztak, akik alkalmi kapcsolatban gondolkodtak volna.

Manapság a férfiak már nem hajlandóak élőben próbálkozni ha barátnőt keresnek, csak neten keresgélnek?

Miért van ez? És ha egy nő nem akar interneten ismerkedni (a jó profilkép mögé rejtett igénytelenség, keménykedéssel álcázott nyámnyilaság, ami csak élőben derül ki és egyéb borzalmak hamar kiábrándítják az embert), az hol próbálkozzon akkor?


2018. szept. 22. 01:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként, valaki itt írta korábban, hogy nagyon nagy önbizalom kell ahhoz, hogy leszólíts egy csajt az utcán vagy a buszon, és ez teljesen igaz, de az is igaz, hogy ez abszolút tanulható, gyakorolható, és még egy szuperalfának is csak 5-10%-ban jön be.


Én egy haverommal még gimiben szórakoztam azzal, hogy leszólítottunk csajokat plázában, először csak annyival, hogy mennyi az idő, merre van ez vagy az a bolt, stb, de utána már versenyeztünk, hogy ki tud hosszabban dumálni a csajokkal, mielőtt lekoptatnak, utána meg, hogy ki tud több telefonszámot szerezni adott idő alatt, stb.


Így fokozatosan már annyira rutinszerűvé vált a leszólítás, hogy egyszerűen egyáltalán fel sem veszed, hogyha egy csaj lekooptat, mert 5 perc múlva egy másikhoz mész oda, meg az egésznek nincsen semmi tétje...


Én azóta megnősültem, de a haver akkora csajozógép lett, hogy kb ott csajozik be, ahol akar. Szóval csak gyakorlás kérdése az egész, ő sem és én sem vagyunk különösebben jóképúek, vagy kigyúrtak, és extrán gazdagok sem.

2018. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%

# 20: Ez eddig oké, csak az összes leányzó azt hiszi, hogy az ő véleménye az Egyetlen Abszolút Igazság, és aki mást gondol, az hülye, azaz mindig lesz valaki (akár elég sokan), akik szemében totál idióták vagyunk, tökmindegy, mit csinálunk :D

Persze nem ez fogja meghatározni, hogy végül mit csinálunk, csak na, a miheztartás végett mondom.

2018. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A leszólításhoz kell egy hangulat. És tényleg sok nő bunkón utasít el. Nekem voltak olyanok, hogy mikor buliban odamentem nőkhöz, normális elutasítás helyett egyből ellökött magától a mellkasomnál fogva. Az ilyeneket nem mindig könnyű feldolgozni.
2018. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem, Kérdező. Meguntuk, hogy csak a kosarat, elutasítást kapjuk, próbálkozzunk bárhol is. Senkinek nem végtelen a türelme.

A nők vannak monopolhelyzetben kapcsolatok terén manapság, vissza is élnek vele mindenhol, ahol tudnak. Ennek az lett az egyenes következménye, hogy a férfi a kisebb ellenállás felé megy (pl. hivatásosak).

És természetesen ezért mindig a férfi és a prosti a hibás, a nő az soha semmiről nem tehet...

2018. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Férfinként számomra is szimpatikusabb az élőben ismerkedés,neten nem is jutna eszembe.

Viszont vadidegenként szimplán ismerkedés miatt én sem szólítom le nőket,mert szerintem ezt sokan nem veszik jó néven.

Persze,olyan előfordult már nem egyszer,hogy pl. útbaigazítás miatt szólítottam le egy nőt,de ebből nem is volt probléma;volt,hogy kifejezetten kedvesen segített nekem az illető hölgy,és még egy jót beszélgettünk is.:)

2018. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!