Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak manapság élőben már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság élőben már egyáltalán nem hajlandóak ismerkedni, ha kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egy évtized alatt elvétve történt olyan, hogy egy férfi az utcán, buszon, vagy akárhol leszólított volna, gyakorlatilag egy kezem túl sok lenne hozzá, hogy összeszámoljam. Ez kb. 10 év termése. Koncerten, fesztiválon, szórakozóhelyen pedig szinte kivétel nélkül csak olyanok próbálkoztak, akik alkalmi kapcsolatban gondolkodtak volna.

Manapság a férfiak már nem hajlandóak élőben próbálkozni ha barátnőt keresnek, csak neten keresgélnek?

Miért van ez? És ha egy nő nem akar interneten ismerkedni (a jó profilkép mögé rejtett igénytelenség, keménykedéssel álcázott nyámnyilaság, ami csak élőben derül ki és egyéb borzalmak hamar kiábrándítják az embert), az hol próbálkozzon akkor?


2018. szept. 22. 01:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

Tudod te, hogy milyen reakciókat kap egy férfi manapság, ha megszólít egy nőt az utcán? (még akkor is, ha csak meg akarja kérdezni hogy merre van a Rottenbiller utca).



- első kör, táska szorosan megfog, biztos lopni akar

- második kör, nincs időm, hagyj békén, mit akarsz tőlem

- haradik kör, pasim, férjem van



Szóval hagyjuk már ezt az után leszólítós, hideg megkeresős dolgot.


Btw, az utcán mi látszik a csajból? Max az, hogy mekkora melle van. 0 infó arról, hogy egy kicsit is egyezik e az ízlésünk, a világképünk, a hobbijaink. Persze, ha csak meg akarom dugni, akkor oké ennyi infó is, de én egy vad idegen csajt max a szexért szólítanék le, nem az ismerkedésért, arra is jobb egy szórakozóhely, mert ott egyértelmű, hogy miért vagyunk, a buszon csak dolgozni megy.

2018. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Pumukli alfahím ***** válasza:
19%
Utcán akkor lenne esély,ha valami jobb járgányból szólítják le.
2018. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 peca1000 ***** válasza:
34%

Kérdező, ez már a 21. század!


Ma már nem divat az utcán való ismerkedés (inkább zaklatásnak veszik), az emberek nagy része a neten keres társat.


Jóval hatékonyabb és kényelmesebb, mint az utcán bohóckodni.


Szűrők alapján a számomra legmegfelelőbb lányoknál próbálkozom.

2018. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

11-es:


Légyszíves ne általánosíts!


Mint utaltam rá, ez nem igaz, amit itt terjesztenek. Én évek óta nyilvános helyen ismerkedem, és nem egy csajt sikerült megismernem onnan. Nem egyszer volt olyan, hogy megszólítottam egy csajt, beszélgettem vele, aztán adott elérhetőséget, és pár nap múlva találkoztam is vele.


Az, hogy neked meg még sok pasinak (főleg itt ebben a kategóriában, ahol többségében lúzerek vannak) ez nem megy, általános jelenség, de ettől még vannak olyanok, akik képesek az utcáról is felszedni egy csajt.


Tehát ne terjeszd ki a negatív véleményed a férfi társadalom egészére!

2018. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 14-es nem vagyok Lúzer, családom van(csak úgy szóltam hozzá a témához nem azért mert magányos vagyok )

és a munkahelyen is minden kolléganő igazi férfinak tart.

Csak nem vagyok jóképű és a legelső barátnőmet leszámítva(akit még Bálban ismertem meg akkor még voltak olyanok)+egy váló félben lévő 2 gyerekes Anyukát minden kapcsolatom a neten keresztül volt őket kivéve.

Te aki itt vered magad milyen jó vagy az elő ismerkedésben fogadjunk, hogy nem csúnya a fejed/arcod... 42F

Engem is imádni szoktak a nők a házibulikban/céges rendezvényeken mert oda merek menni+táncolok is akár józanul, de a fejem miatt csak havernak, meg táncpartnernek vagyok jó...

2018. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A neten és az utcán kívül még kb 38724983743982 hely van, ahol ismerkedni lehet.


Én utcán, buszon tuti nem szólítok le nőt.

2018. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Neten kényelmesebb ismerkedni és kevésbé fáj nekik az elutasítás mint élőben. Ahhoz hogy valaki előben ismerkedjen kell egy kis le..arom mentalitás.
2018. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

És ha nem akarunk ott ismerkedni, akkor mi van?


Egy nő eldöntheti, hogy hol ismerkedik, kivel.

Egy férfinek nem jár ugyanez?

2018. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

Egyszer azért hülyék a férfiak, mert az utcán is próbálkoznak, egyszer meg azért, mert nem :D


Egyszer azért, mert nem is ismerik a lányt, de már akarnak tőle valamit, egyszer azért, mert nem gondolkodnak komoly kapcsolatban egy vadidegennel :D


Jóvan, csajok, csak így tovább

2018. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19

Minden csaj mást gondol. Valakinek bejön ha utcán leszólítják és van akinek nem. Nem lehet megfelelni unblock a nőknek és nem is kell. Minden férfi ismerkedjen ott ahol szeretne és magasról kell arra tenni hogy melyik nőnek nem szimpatikus.

2018. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!