Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik férfi a visszataszítóbb? Aki a szüleinél él viszonylag jólétben, vagy aki külön de párizsis zsemlén és csapvízen él?

Figyelt kérdés

Tegyek fel a férfi valahol 25-35 év közötti. Egy adott férfiról van szó, csak két különböző választással:

1. verzió: A szüleinél marad, viszonylagos jólétben él, van külön szobája és külön fürdőszoba/wc-je is, a szülei jó fejek jól megvan velük, tiszteletben tartják a magánéletét. Mivel nem kell lakbért és rezsit fizetnie, így valamicske pénze marad.

2. verzió: Külön költözik a szüleitől albérletbe, lakótársakkal. Egy nagyon apró szobája van valami régi rossz dohos panelben, rossz környéken és semmire sem marad pénze. Olyan ételeken él mint Tesco-s párizsis zsemle, meg az ilyen hosszú Tesco-s nyomható májkrém amitől már hányingere van ha ránéz és ha van ideje főzni akkor paprikás krumpli, esetleg valami székelykáposzta konzerv, persze abból is az olcsóbb, és mindemellett csapvíz, mert az ásványvíz az burzsuj neki.


Melyik verzió lenne egy átlagos nőnek a visszataszítóbb?



2018. szept. 8. 17:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%

10:

Suli mellett diákmunka megy, az nem félmilliós fizu, megsúgom. Az ott megkeresett pénz el is megy az egyetemi félévekre, utazásra, kajára, egyszóval feléled. Ha te abból tudtál félretenni akkor le a kalappal, de nem mindenki ilyen. És ez nem lustaság kérdése. Persze, nem kell kifogásokat keresni, de nagyon sokan rohadtul magas lóról beszélnek, pedig nem mindenkinek ugyanolyan élet jutott.

2018. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
Nos, 30 éves korig valóban lehetséges összespórolni lakásra, ehhez viszont úgy 20 éves kor óta dolgoznia kell teljes munkaidőben (tehát így pl. nemigen járhat egyetemre). Azt nem veszed figyelembe, hogy ingatlanlufi van, baromira elszálltak az ingatlanárak. Előbb-utóbb nyilván ki fog durrani, és akkor szaréhugyé' lehet majd kérót venni, addig viszont szarban vagyunk. Hitelt pedig nagyon rossz ötlet fölvenni, adósságspirál lesz a vége.
2018. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Mindkettő az. Nálam a szülő és a lakótárs ugyanaz, emberek, akikkel nem akarok találkozni.


De az utolsó előtti mondat nem tetszik, mi baj van a csapvízzel?

2018. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

"ehhez viszont úgy 20 éves kor óta dolgoznia kell teljes munkaidőben (tehát így pl. nemigen járhat egyetemre)."


A férjem teljes munkaidő mellett végezte el a mérnökinfót, szóval nem lehetetlen.

2018. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
82%-os, kezded túltolni a hazugságaid, állj már le és fogadd el ha másnak van igaza
2018. szept. 8. 19:41
 16/27 anonim ***** válasza:

#8

Viccesen hangzik tőlem mert én "bölcsésszakon" végeztem, de ezzel tölteni az éveidet tényleg akkor érdemes, ahelyett ha dolgoznál, ha egy jó kezdőfizetés kitelik belőle. 130 ezer forintot kaptam, 25 évesen kezdtem el dolgozni, érettségi után végig egyetemre jártam. 1,5 év kellett belőle hogy elegem legyen. Most kinn vagyok külföldön.

Nem azt mondom, hogy ez az út, sem hogy reálisak lennének az elvárások, hogy valaki 4-5 milliót pár év alatt összespórol főként ha élni is akar mellette (pl. utazni), de megvan az a pont, amikor már nem "illik" panaszkodni. Mindenki a saját döntése hozadékát éli, ha valaki tovább maradt egyetemen, bizonybizony neki több idő összespórolni a lakásravalót, ha amúgy nem keres a diplomája miatt kiemelkedeően többet mint az "egyszeri melós"



Amúgy a kérdező kérdésével ez a gáz:

" Mivel nem kell lakbért és rezsit fizetnie"

A kérdező szerint normális, hogy nem fizet bele a háztartásba (remélem a házimunkából egyértelműen egyenlő félként kiveszi a részét). Én 25 évesként is későinek éreztem a leválást hiába tudtam, hogy ezekben az években benne van 4 diploma (nem túlzok mielőtt valaki rámsüti, 2-t csináltam párhuzamosan alapszakból,és 2 mestert utána), de pl borzasztóan lemaradva éreztem magam másokhoz képest, hogy még mindig a szüleimnél lakok, alig van munkatapasztalatom stb.

Szóval nekem pl. emiatt lenne kényelmetlen a felállás egy oylan férfival, akinek tök rendben van hogy beragadt a mamahotelben, és ezt nem érzi gondnak. Azt feltételezném, hogy ő azt várja el egy nőtől, hogy gondoskodjon róla.Plusz vannak dolgok, amiket csak akkor tanul meg az ember, amikor külön él. Szóval ha az első áll fenn, és nem akaródzik az embernek mennie akkor gond van.

2018. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Engem egy zavar az 1. verzióban: Mi az, hogy "valamicske pénze" marad? Mármint a szülőknél lakásnál, és úgy, hogy se bérleti díjat, se rezsit nem fizet. Hát akkor ne "valamincske" pénze maradjon, hanem mondjuk legyen jópár milla megtakarítása.

2018. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Azért azt megnézném, ha 27 évesen kezdessz dolgozni, 31 éves korodig az átlag magyar fizuval hogyan raksz félre 4 milliót úgy , hogy közben fenntartod magad, beadsz a rezsibe stb"


Pont ez az, hogy mint írta is, NEM kell a rezsibe adnia a szülőknél. Akkor pedig 27-től 31 éves koráig 4 évet dolgozott, ha 4 milláról van szó, akkor egy év alatt 1 Millát kellene félretenni, ami 83 ezer/hó, az azért ugye nem olyan hihetetlen, ha NEM fizet rezsit???

2018. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#11


Hallottál már olyat, hogy valaki levelezőn végzi a fősulit és mellette teljes munkaidőben dolgozik?

Ja, újat mondtam neked? Nem én találtam ki.

Sulit is lehet passziváltatni, majd folytatni.

Mondom, hogy NEM a kifogásokat kell gyártani!

2018. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a baj a csapvízzel? Csak úgy halkan jegyzem meg, a palackos ásványvíz se sokkal tisztább vagy egészségesebb. Elég csak megnézni, hogy egy olcsó és egy drága hiperszuper biovizet hol palackoznak. Gyakran ugyanott, pl. Lajosmizsén, ahol az egészséges ásványvíz agyonműtrágyázott földekből folyik össze.

De szeretem az ilyen magasröptű gondolatokat, miszerint aki csapvízen él az proli.

2018. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!