Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik férfi a visszataszítóbb? Aki a szüleinél él viszonylag jólétben, vagy aki külön de párizsis zsemlén és csapvízen él?

Figyelt kérdés

Tegyek fel a férfi valahol 25-35 év közötti. Egy adott férfiról van szó, csak két különböző választással:

1. verzió: A szüleinél marad, viszonylagos jólétben él, van külön szobája és külön fürdőszoba/wc-je is, a szülei jó fejek jól megvan velük, tiszteletben tartják a magánéletét. Mivel nem kell lakbért és rezsit fizetnie, így valamicske pénze marad.

2. verzió: Külön költözik a szüleitől albérletbe, lakótársakkal. Egy nagyon apró szobája van valami régi rossz dohos panelben, rossz környéken és semmire sem marad pénze. Olyan ételeken él mint Tesco-s párizsis zsemle, meg az ilyen hosszú Tesco-s nyomható májkrém amitől már hányingere van ha ránéz és ha van ideje főzni akkor paprikás krumpli, esetleg valami székelykáposzta konzerv, persze abból is az olcsóbb, és mindemellett csapvíz, mert az ásványvíz az burzsuj neki.


Melyik verzió lenne egy átlagos nőnek a visszataszítóbb?



2018. szept. 8. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Meg fogom kapni, hogy egy hazug kis k...va vagyok, de ennyi alapján egyik sem visszataszító számomra. Azt nyilván nem ítélem el, ha az illető a saját lábára akar állni, márpedig ez általában nem pompa és luxus (amivel nincs semmi baj).

És az sem zavar, ha otthon él, és gyűjt saját lakásra, hiszen nincs mindenkinek havi félmilliós fizetése, és az ilyen emberek is szeretnék, ha összejönne nekik egy saját lakás még nyugdíjas koruk előtt, szóval innen nézve megéri otthon maradni.


Az viszont határozottan taszító, ha a férfi otthon él, de megreked egy 12 éves szintjén, nem önellátó, és alig végez házimunkát.

2018. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

30 fölött azért gáz a szülőkkel lakni. Nem igaz, hogy addigra nem lehet egy minimális összeget összegyűjteni, plusz megismerni valakit, akivel 31-32 évesen már össze tudnának költözni.

Mit csinált az a valaki, aki 30 fölöttig se tud annyit félre tenni, hogy akár egy picike albérletet ki tudjon venni?


A 2. verzió pedig a rossz véglet. Azt nem hiszem el, hogy aki lakótársakkal együtt él, ergó nem egyedül kell kifizetnie az összes bérleti díjat és rezsit, annak csak egy k..rva párizsis és májkrémes kenyérre futja. Ott valamit nagyon elb..sz az illető.


Szerintem egyik verzió se jó. A kettő közöttit kell megtalálni.

2018. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem visszataszító, ha értelmes,normális, becsületes dolgos emberek, ki ki a maga aktuális élethelyzetében.
2018. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

A párizsis zsemlés dolog max addig nem zavarna, amíg átmeneti. Mármint, én is éltem így, egy héten keresztül napi 1x toltam a majonézes száraz kenyeret, és ennyi volt az össz kajám, de ez az egyetem alatt volt, aminek gyakorlatilag azonnal vége lett, amint találtam állandó munkát a tanulmányaim végeztével.


A férjem, amikor megismertem, 28 éves volt és még a szüleivel élt. Nem láttam benne problémát, és őszintén megmondva, nem értek egyet azzal, hogy ezt az állapotot mindenki következetesen lenézi. Máshol nem tudom, hogy mi a helyzet, de Budapesten az albérletárak az ingatlanárakhoz hasonlóan irracionális mértékben magasak, csak azért, hogy elköltözzön otthonról, felesleges fenntartani egyet. Oké, a férjem akkor már dolgozott, beadott az otthoni költségekbe, de azért tudott félretenni, viszont szerintem normális ember a szülőkkel együtt élve is tud önállóságot tanulni. Én úgy gondolom, hogy ha megvan benne a hajlandóság a külön költözésre, és egyébként meg képes ellátni magát, ha úgy hozza a szükség, igazából semmivel sem másabb a szülőkkel lakni, mint lakótársakkal. Egy bizonyos kor felett gyakorlatilag ez már egyenértékű. Szerintem. Legalábbis, a férjemnél így volt. És így még mindig az volt, hogy nem az üres lakásba ment haza magányosan, nem az volt, hogy fizette idegen emberek zsebébe egyedül a pénzt, mert csak, bizonyítandó idegen embereknek, akiket amúgy sem érdekel, hogy ő márpedig milyen felnőtt, hanem inkább félretette a kis pénzecskéjét, és amikor jöttem én, akkor ketten, a közös életünk kezdeteként, már elköltöztünk egy albérletbe, ahonnan meg már saját lakásba mentünk a házasságunkat követően. Én ebben semmi problémát nem láttam akkor sem, és továbbra sem értek egyet azzal, hogy ez az életforma megvetendő lenne.

Én azt mondanám, hogy szülőkkel lakni kevésbé ciki, mint nem tudni bánni a pénzzel.

2018. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
25 körül mindkettő elfogadható, ha tesz érte, hogy normális irányba haladjon az élete. 30 fölött nekem már mindkettő gáz. Ha én nőként megoldottam, hogy önálló legyek és mégse párizsis zsemlén éljek, akkor nem szívesen állnék össze olyan férfivel, aki 10 év munka után sem tart sehol.
2018. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

#2, az albérlettel csak 1 gond van: ráköltöd vagy 4-5 komplett lakás árát, de egy szög nincs a falban, ami a tied volna.

Azonkívül ha bárki rádígér, a főbérlő másnap közli veled, hogy tűnés.


Idehaza kishazánkban, a 4 millió koldusz országában messze nem olyan egyszerű csak úgy zsebbű' kicsengetni egy lakás árát.

2018. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

#6


Én se vagyok az albérlet híve, de 30 fölött inkább mondom ezt, minthogy a szülőkkel együtt lakjon valaki. Vagy bevállal egyedül egy lakáshitelt, hisz már szinte egy lakáshitel olcsóbb, mint az albérleti ár.


És ki mondta, hogy egy lakás árát kell kicsengetni csak úgy? 30, vagy 31 éves koráig az ember, ha otthon él akkor nem tud kb 4 milliót félretenni? (Ez a 4 millió csak egy kb szám.) És vesz az ember egy 9 milliós lakást. 5 millió hitel kedvező kamatokkal. És ha örökséghez jut, akkor még korábban ki tudja fizetni.


Az a baj a legtöbb emberrel, hogy nem tud spórolni és minden sz.rra elkölti feleslegesen a pénzét. Aztán meg rinyál, hogy nincs pénz se erre, se arra.

2018. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

#7

Azért azt megnézném, ha 27 évesen kezdessz dolgozni, 31 éves korodig az átlag magyar fizuval hogyan raksz félre 4 milliót úgy , hogy közben fenntartod magad, beadsz a rezsibe stb. Nem mindenki kezd 18 évesen a középiskolából kiesve látástól mikulásig melózni. Plussz előfordulhat, hogy nem kaptál munkát , 2008 környékén 2 évig munkanélkül lenni elég megszokott volt a gazdasági válság begyűrűzése miatt.

2018. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az ember 18-19 évesen leérettségizik. Mondjuk elvégez egy egyetemet, akkor 24 éves korában végez. Ha mondjuk olyan komoly szakon végez, amihez 6-7 év kell, akkor viszont valószínű, hogy jó fizetése lesz, legalábbis 2-3 éven belül. Én pl. már diákként is külföldön dolgoztam nyaranként. A férjem munka mellett szerzett diplomát, de így is 23 évesen már a szakmájában dolgozott. Azért ha valaki 4-5 éve már dolgozik, mellette otthon lakik, akkor csak tud már valamennyit félretenni. Mi 3 éve kezdtünk új életet külföldön, de már itt is vettünk házat.
2018. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#8


Suli mellett is lehet dolgozni! Vagy ez új neked? Nem 27 évesen kell elkezdeni melózni. Lehet korábban is, de aki addig lusta volt, akkor ne csodálkozzon, hogy nincs pénze szinte semmire, főleg kb 30 éves korára.


Nem a kifogásokat kell keresni.

2018. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!