Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hívjak randira egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak randira egy férfit?

Figyelt kérdés

Szeretném megismerni jobban. Ötletem sincs, hogy hogyan tegyem, ha nem csak barátkozni akarok vele, hanem ha neki is szimpatikus vagyok párkapcsolat legyen belőle.


Tehát ismerem, és egyértelmű legyen, hogy ez nem csak egy sima kávé invitálásnak szánom, és ha amit tud rólam, látott belőlem azonnal vissza tudjon utasítani, ne ott legyen kínos mindkettőnk számára.


2018. szept. 8. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, megrángatod a kabátujját, és megkérdezed: van kedved randizni velem? Kedves Kérdező, nem kell ezt túlbonyolítani.
2018. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha már kettesben jártok, akkor annyira nem vagy jó helyzetben. mert akkor az eddigiek mik voltak?


ha most elhívod valahova, akkor miből kellene neki gondolnia, hogy ez most nem a szokásos, hanem randi?



jobb lenne, ha beszélnél vele

2018. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ribi vagy!
2018. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
úgy, ahogy te is szívesen vennéd tőle...
2018. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a gondom. Nem úgy viselkedik, mint akit nem érdeklek, de nem is hív randira.

Olyat, hogy első csókot én lopom nem szeretnék lépni, de a batorítást, hogy nyugodtan közeledhet, abba nem halok bele.

2018. szept. 8. 19:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije! Tapasztalat. Vagy mással is talalkozik
2018. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!