Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randira szeretnék hívni innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira szeretnék hívni innen egy férfit, de nem enged írni neki a rendszer?

Figyelt kérdés

Nem árulom el, hogy ki ő, ne is kérdezzétek. Régebben igen aktív volt (névvel), de mostanság nem látom, hogy válaszolna. Talán, mert tiltották?


Van ötletetek, hogy hol tudnám kinyomozni azt, hogy ki is ő valójában?


2018. júl. 4. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi infód van róla. Próbáld meg valamelyik közösségi oldalon.
2018. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Csak nem a betonmamusz az? :_D
2018. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Közösségi oldalon? De hogy induljak el?

És ha ő lenne, miért okozna gondot? Nem nyilatkozom, hogy kiről van szó. (:

2018. júl. 4. 23:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Rólam van szó? :'D Itt vagyok. XD Amúgy ha elakarod hívni randira, akkor csak ismered valamennyire. Vagy csak itt beszéltetek és nem adott meg semmiféle másik elérhetőséget?
2018. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az csak átállítottam a nevem láthatatlanba
2018. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Érte tolonganak a nők bezzeg én értem nem. :( Féltékeny leszek így.


Lehet nekem is be kellene dobni az ő taktikáit és saját magamról kitenni egy kérdést, hogy jaj de vagány srác vagyok :D

2018. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt beszéltünk még régebben, de nem mint férfi és nő. Úgy mint ember az emberrel. Érdekesnek találtam már ekkor is, csak elkeveredtünk. Mondott érdekes, hasznos tanácsokat, amik beváltak. Elkezdett hiányozni a napokban, írni szerettem volna neki, de nincs rá lehetőségem.
2018. júl. 4. 23:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor írjál ki egy olyan kérdést, amiből - ha itt van - biztosan felismer téged. :)
2018. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A privátban írónak, régebben alatt márciust kell érteni. Az időtájt váltottam vele néhány levelet, amiben segített nekem egy élethelyzetet megoldani. Megszeretném köszönni személyesen ezt neki.
2018. júl. 4. 23:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, így nehéz
2018. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!