Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e valami olyan rendszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valami olyan rendszer, mint a Tinder, csak olcsóbb? 44F

Figyelt kérdés

Meglepődtem a Tinderen, egy csomó nő jelezte hogy milyen szép vagyok. (Az origó randin senki.)


Csak hogy jól tudjak válaszolgatni, akkor meg kell vennem a 10000 ft-os csomagot, szerintem vannak benne rejtett költségek is, tehát ha hagyod magad, megvágnak egy 20-assal per hó. Nem tudtok valamit ami ennyire hatékony de sokkal olcsóbb?? Max 2-4E ft per hó?



2018. jún. 20. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Élőben odamenni ismerkedni? Jobb helyeken teljesen ingyenes.
2018. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz? A Tinder tök ingyenesen is jól használható. Végtelenül lehet like-olni és írhattok egymással mindenkinek ingyen, akivel match-eltek.


Van 2000-2500 forintért egyszer egy olyan, hogy mindenkivel állítson párba téged, aki like-ol téged és van egy másik előfizetési lehetőség szintén 2000-2500 forintért, hogy napi 5 super-like-od van és még egy pár egyéb dolgot is kapsz, ez a tinder plus.

Ez a kettő így maximum havi 5000 ezer forint, de ezek nélkül is teljesen jól használható a Tinder ingyen. Nekem az utóbbi tinder plus azért megvan a biztonság kedvéért és havi 2393 forintot fizetek érte.

2018. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom használni az Androidos applikációkat mert utálom őket.
2018. jún. 20. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenesnél nincs olcsóbb...az a te dolgod hogy hülye voltál és bekajáltad ezt a tetszel valakinek a közelben dolgot és fizettél érte.
2018. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagy benne, hogy te a tindert használod?
2018. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged valaki nagyon átbaxott
2018. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tinder full ingyenes. Végtelen like, korlátlan üzenetküldési lehetőség.


Superlike-nak és egyéb fizetős marhaságnak semmi értelmét nem látom.

2018. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked több nő akármilyen randi oldalon azt írta hogy szép vagy, akkor biztos lehetsz benne hogy valami átverés az egész és le akarnak húzni.És teljesen mindegy hogy nézel ki.
2018. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
2018. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs végtelen like, de bőven van annyi, hogy előbb megunod a húzogatást, minthogy elérd ezt a határt.
2018. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!