Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderen miért csak olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért csak olyan csajokat dob ki nekem a rendszer, akik komolyabb kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Felvannak háborodva, hogy mások csak szexet akarnak, mikor ez az app is eredetileg arra készült. Mindenki nálam komoly kapcsolatot keres, de én nem igazán.


Nálatok is így van, aki használja?



2016. máj. 22. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze van aki azt keres, de attól, hogy azt írja hogy hosszútávú kapcsolatot keres, közel sem biztos hogy igaz. Nem fogja leírni, hogy csak dugni akarok.
2016. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Enyhén átlag feletti kinézetű vagyok és én is csak komoly kapcsolatot akaró lányokat találok.


Az egyik legjobb barátom elképesztően izmos, adoniszi testű és arcra is jól néz ki.

Ugyanott lakunk durván és ő állandóan talál lányokat csak szexre.

2016. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mindent elhiszel, amit mondanak neked?:D
2016. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3:


2. vagyok. Amúgy lehet én is mondtam hülyeségeket. Mert igaz hogy minden lány azt mondja nekem komolyat keres, az utóbbi 1 hónapban mégis két olyan lánnyal találkoztam a tinderről, akikkel az első randevúnkon lefeküdtünk egymással és azóta sem találkoztunk egymással többet.

Tényleg egy dolog hogy mit mondanak és még egy hogy mit csinálnak

2016. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a 2., aki azt írta, h csak az adonisz kinézetű barátja talál szexkapcsolatokat tinderen? :D Most akkor te is?
2016. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:

Az adonisz testű barátom kertelés nélkül talál. Szókimondással. Volt lány, aki küldött neki a tinderen kb 10 üzenetváltás után meztelen képet (egész alakost, arccal) és képet a puncijáról. Ő ha kb 1 óra beszélgetés után rátér a szexre, akkor abból egyből kihozza azt is hogy legyen szex.

Nekem ugyanez nem megy. Nem nézek ki olyan jól, mint ő, főleg testre.


Én:

arc: 10/7

test: 10/5

magasság: 10/8

tökösség, jó duma, magabiztosság: 10/6


Ő:

arc: 10/6

test: 10/9

magasság: 10/5

tökösség, jó duma, magabiztosság: 10/9


Én eddig ha egyből a szexre tértem rá ahogy ő csinálja, mindig elküldtek a francba. Ő mindig erre tér rá egyből és vannak bőven sikerei. Szóval nekem úgy kell szexet keresnem (és kapnom), hogy nem szabad elmondanom azt keresem.

2016. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulsag: gyurd ki magad es dugd meg az osszes ilyet...en is ezt akarnam, de vekony alkat vagyok, evekbe tellene egy normals kulsot felepiteni, es meg lehet, h az se eleg jo. es rengeteg melo...
2016. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!