Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kisegitene a csajozasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kisegitene a csajozasi menetrendben?

Figyelt kérdés

Eloszor os tisztazni szeretnem hogy tudom hogy nincs konkret dolog vagy nyelbe utott dolog a kovetkezo kerdesre de tapasztalt szemelyektol kerek tanacsot


Azt szeretnem megtudni hogy kb hogy kell a leg elejetol egy lannyal egesz hazassagig eljutni vagy legalabb addig amig mar 1 eve egyutt vagyunk. Pepdaul olyan hrlyzetbrn vagyok h nem tudom hogy hivjam el valahova vagy nem nemntudom ha tul korai lenne vagy nem...en 19eves vagyok es fiu. Volt mar baratnom de nem szoktam tobb csajjal ismerkedni akkoriban es most egyszeruen nehez ujra elkezdeni....egy ilyesmit szeretnek csak bovebben:....beszelsz vele elkered a tel szamat irsz neki 3 nap mulva. Aztan 2 hetig dumalsz vele neha neha felhivot aztan elhivod egy filmre... Majd 2 het mulva el kered a baratsagat...aztan 2 het mulva kifejezed iranta az erzeseid....stb ha valaki tud segiteni irjon legyszi :)



2018. jún. 15. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Csajozási menetrend! :D Ezen besírtam.


Ez nem így működik, minden kapcsolat más, nem lehet fix menetrendet adni.

2018. jún. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Ha látsz egy lányt, aki megtetszik, először odamész, tetszésed kifejezésül indián táncot lejtesz körülötte miközben melldöngetéssel kísért törzsi kiáltásokkal adod tudtára a környezetnek, és az ott tartózkodó hím egyedeknek, hogy igényt tartasz a lányra. Ha nem jelentkezik másik hím egyed, akkor körbepisiled a lányt, így megjelölve, hogy innentől a tied. Ha jelentkezne más is, akkor amennyiben te nyered a birkózást, szintén ugyan az a teendő.


2. Miután netközelbe kerültél, feltétlenül oszd meg facebookon, hogy jártok: ha nem osztod meg, meg sem történt!


3. Ezt követően naponta 3x hívd fel és kísérd haza. Este 2 óránként hívogasd, hogy meggyőződj róla, nem éppen másik hím egyeddel tölti az idejét.

2018. jún. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hazassagig egyszeru eljutni: feltornazod magad jol kereso vagyonos emberre, aztan lemesz az audiddal egy zsakfaluba, es megkered valamelyik csoro fiatal csaj kezet, ennyi.


amugy en nem tudom, mert nem csak a tobb eves egyutteles jott ossze, hazassag nem, pedig lett volna ra lehetosegem, csak eltoltam

2018. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem menetrend szerint kellett csinálni. Hanem ösztönösen,de kellenek hozzá kompetenciák, úgy mint határozottság, humor, intelligencia,kommunikációs képesség és nem árt hogy ha jól nézel ki... aztán onnan már a helyzet adja.
2018. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Ez nem igy megy. Az elet annyira szovevenyes, hogy nincs recept. Van olyan lany aki 5 perc utan hajlando veled agyba bujni, de lesz olyan aki a hazassagig varni akar vele. De adok egy gyors modellt kb mi szerintem az idealis:

- kivalasztod azt a csatornat ahol ismerkedni akarsz (online, bulik, nappal, en napppal szoktam igy azt irom)

- tudod, hogy ferfikent rengeteg visszautasitasban lesz reszed

- odamesz ahhoz aki tetszik

- kezdemenyezen nala egy beszelgetest kb 2-10 perc utan lebeszelsz vele egy kavet s elkersz facebookot vagy instat. (Azert mert erre lehet passzivan gyurni, hogy a lany ne felejtsen el, mutasson egy kepet rolad, senki nem telefonal manapsag)

- elmentek a randira amikorra meg volt beszelve.

-1-2 orat egyutt toltotok, mutatod a barati oldalad (kellemes beszelgetes), illetve maszkulin oldalad (testi erintes csokig bezaroan) Kave + seta

- ra par napra a masodik randi legyen picit erdekesebb, ez mar zarulhat szexxel.

- egyre tobbet irsz neki, egyre tobbet keresed. Egyre surubben talakoztok.

- eldontitek, hogy ti egy par vagytok

- 1 eve egyutt vagytok

- hazassag

- gyerek

-valas es kiforgat a vagyonodbol, s az ex anyosoddal kell laknod eletd vegeig. :D

2018. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor leírom én a tutit, ugyanis az eddigiek mind nagykönyvesek, nem életszerűek. Ezt az odamegyünk valakihez dumát felejtsük el, legalábbis úgy, ahogy ezt ők gondolják. Egyvalamiben igazat adok, az élet túl szövevényes ahhoz, hogy erre egyértelmű mindig használható forgatókönyvet lehessen írni. Ehhez tapasztalat kell, erre rá kell érezni. A tapasztalatot nem gyk-ról fogod megszerezni. Miért szövevényes az élet?! Csak random elmész a haverokkal egy buliba, nem tervezel semmit, de egyszer csak megjelenik egy csaj, nem azon fogsz gondolkodni hogy, hogy na akkor 1. pont... majd 2...Vagy csak "legurasz egy sörre" aztán kikötsz egy csaj mellett egy másik asztalnál... Lősz egy tindert... akármi. Minden ahhoz igazodik, hogy kivel állsz szemben, mennyire vagytok egy hullámhosszon. Akit kicsit gyűrni kell, kicsit merev, azt nem érdemes 2 nap után randira hívni, akivel viszont nagyon egy hullámhosszon megy a dolog, azzal ha 2 hetet vársz már nyámnyilának gondol. Egy a legfontosabb, buliban is kezdeményezni kell, de nem akárhogy. Észre kell venni azokat a jeleket amiből tudod nyert ügy. Ha ezeket mellőzve nyomulsz, akkor olyan 80% a bukás esélye... és ki szeret pofára esni...

Viszont ha ezeket a jeleket észreveszed akkor kb 90%-os siker rátával dolgozhatsz, onnantól meg már megy magától. A másik, hogy mikortól fejezed ki az érzéseid...ha úgy érzed. Nem kell azzal várni. Egy dolog a visszataszító, mikor egyből elkezdesz szeretlekezni, na ez tilos. A nőknek ez szent, ha túl hamar kezdesz rá, ellenszenvet váltasz ki. Ami még fontos, és rengetegen elrontják, nyomulás. Nem csinálunk olyat, hogy ha nem ír vissza, akkor az utolsó üzenetedre rákontrázol... "miért nem írsz" típusú kérdések. GÁZ.

Ehhez is igazodni kell, amilyen intenzítást ő megüt, neked is ahhoz kell igazodnod, még ha fáj is, és minden porcikád írna. Hidd el nem fog segíteni. Akárki akármit mond kell néha nekik ez, hogy kicsit tegyenek rájuk. Ha túl hamar adod a derekad, tudatod velük, hogy az ujjuk köré csavartak, nem lesz benned már kihívás, tenni fognak rád előbb vagy utóbb.

Aki túl könnyen adja magát annak meg ne mondj nemet, gyors ágyba kell vinni, azután magad is érezni fogod, hogy érzel-e többet vagy nem. Ha nem, hát volt egy jó estéd.

Talán ennyit tudtam így reggel tanácsolni.

2018. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#- ossal egyetértek teljesen... amikor " fent" kompetenciákról beszéltem ezekre is gondoltam. Tudni kell mikor , mit, kivel, és hogyan... Ehhez persze a tapasztalat is nagyon fontos.
2018. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!