Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem egészen értem. Mi folyik...

Nem egészen értem. Mi folyik egy ilyen helyen? Help! Valaki kisegítene (bővebben lent . ) ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas az ügyben, elnézést kérek, ha már itt minden hülyeséget összehordok! :D

Szóval a nevelőintézetekről lenne szó. Oda 14 éves kortól lehet jutni? ...vagy nem? Hogyan folyik ott az élet? Hogyan tanulnak ott? Hogyan folyik le egy napjuk? Beszélgethetnek egymással szabadon, vagy nem? Mekkora szabadságot élveznek és milyen szigorúan bánnak velük? A válaszokat köszönöm!! :-)


2012. ápr. 1. 12:33
 1/2 anonim válasza:
Nevelő intézeti volt a volt barátnőm.Ő mesélte,hogy jól bántak vele a nevelőszűlök és mindíg kaptak ruhákat stb...1-2 gyerekkel voltak problémák akik állandóan magatartással volt probléma az intézetben,de nem tettek kivételt a szülők.
2012. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Thx!:-D
2012. ápr. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!