Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hívjak randira egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak randira egy férfit?

Figyelt kérdés

Szeretném megismerni jobban. Ötletem sincs, hogy hogyan tegyem, ha nem csak barátkozni akarok vele, hanem ha neki is szimpatikus vagyok párkapcsolat legyen belőle.


Tehát ismerem, és egyértelmű legyen, hogy ez nem csak egy sima kávé invitálásnak szánom, és ha amit tud rólam, látott belőlem azonnal vissza tudjon utasítani, ne ott legyen kínos mindkettőnk számára.


2018. szept. 8. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Eszedbe ne jusson. Igy végképp ne. Vagy csak valóban barátként, vagy sehogy.


Normális vagy?:D De most komolyan. Mit kell trükközni? és így? Ez annyira gyenge.

2018. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem trükközésnek szánom. Egyszerűen szimpatikus, és mi lenne ha meglépem, én hívom el első randira.


Ha eddig beültünk valahova, invitáltam ide oda szívesen jött. Keressük egymás társaságát. Szingli, mit vesztek

2018. szept. 8. 16:43
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

2 Te nem vagy nő. Mit magyarázol arról, hogy nem trükközöl? Egy nő ha barátságát ajánlja fel, akkor az barátként is gondolja( az ok tök mindegy hogy miért-és nem a szokásos kamuszöveges friendzone)


Aki igy akar lépni mint te az egy trükköző, olcsó nőci, aki egy vérbeli nőnek még az utánzata sem tud lenni.

2018. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretnél egy olyan olcsó nőt mint én.
2018. szept. 8. 16:59
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Szia, egyetlen drága mézeskalács puffancsom. Elgyünnél velem randizni? Utána meg is dughacc.
2018. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Humorharold is érkezett.
2018. szept. 8. 17:03
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

4 Már ne is haragudj, de maximálisan nem a válaszom:D


Hagyjuk már Amálka. Ha annyira jó lennél, akkor neked lenne a problémád, hogy a jelentkezők elől kitérj, és nem te rohangálnál, meg különböző trükközésen járna az agyad.

2018. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mivel nem ismersz, nem tudhatod, hogy hogyan viselkednek a valóságban.


Nem veszem figyelembe a jelentkezőket, mert nem az eseteim, akik csak úgy rohannak a nők után, hátha egy is szóba áll velük. Neten nem is vagyok fent, hogy legyen bármi platform, ahol ostromolhatnának... Nem a préda vagyok, hanem a vadász.

Az illető úri ember munka miatt került közel hozzám. És érdekel, ennyi. Ha működik működik, ha nem nem.

2018. szept. 8. 17:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem egyértelműen megkérdezte a lány, hogy lenne e kedvem valami közös programhoz kettesben.


Innen egyértelmű volt, hogy nem a baráti társasággal akar elmenni, és ez randi.

2018. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mi is kettesben járunk el sokszor.
2018. szept. 8. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!