Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan állapíthatnám meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állapíthatnám meg, hogy milyen "kategóriájú" csaj illene hozzám?

Figyelt kérdés

Olvastam itt már korábban, hogy egyesek rosszul vannak ettől a kategorizálástól, de senki nem tagadja, hogy mindenkinek van egy felső korláta. Tapasztalataim alapján pedig a pasiknak ez alacsonyabban van, mint a nőknek. Na szóval... Egy ideje nem vagyok kapcsolatban és állandóan azon agyalok, hogy hozzám milyen kaliberű csaj illene, aki esetében nem lehetne megvádolni, amivel annyiszor itt érvelnek ezen az oldalon, vagyis: "Minek vágysz szép csajra, ha nem ütöd meg a mércét". Ugyanakkor irreálisan sem szeretném leadni az igényeimet, mert úgy gondolom nem én vagyok a legrondább pasi a világon.

Szóval néhány pontban magamat összefoglalva:

* 25/F vagyok 170 centivel és 55 kilóval

* egyetemista, empatikus és intelligens

* nem partiarc, de bárkivel szívesen elbeszélgetek

Persze ennyiből nem biztos, hogy meg lehet megállapítani, de várok néhány megközelítőleg reális választ. Illetve - szigorúan azoknak a csajoknak akik rám írnak privátban egy lakóhelyet megadva - küldök az arcomról képet ha így könnyebb véleményt formálni.



2018. aug. 28. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyu papa ,170 /55 az egy ideális női méret,már ne is haragudj . Szóval valamit kezdj magaddal mert így nem vagy férfias kategória, és akkor a te kategóriád mi is,ami passzolna? Na gondolkodj kicsit..de segítek : a nem nőies kategória a tiéd ,azokra mozdulhatsz rá sikerrel.
2018. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11: De ezt az arc sem tudja kompenzálni? Azért néha látok cingár alacsonyabb fiúkat csajokkal, akik nem éppen nagytestűek, sőt...
2018. aug. 29. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:

az a röhej, hogy ahelyett, hogy megpróbálnál változni, érdekesebb, okosabb, értelmesebb lenni, leragadsz a kilóknál


szerinted egy felnőtt nőt mennyire érdekli, hogy "dehát mások is járnak cingár srácokkal!" kiduma?


25 éves vagy! Ne viselkedj úgy mint egy 16 éves és férfiasodj meg, fejleszd magad és legfőképpen fogd be a szád, hagyd abba a panaszkodást és dolgozz meg a sikerért

2018. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak kompenzációs tényezők, de nagyon jóképűnek és jó dumájú standup komédiásnak kell lenned ,avagy nagyon pénzesnek ,hogy kompenzáld a nem férfias testet.

A magasság egy dolog,vannak 170 alatti lányok dögivel, de 170 centihez kb 70 kg-nak kellene lenned és nem sörhasban.

Valószínűleg azért is tetted fel a kérdést mert nem vagy sikeres a nőszerzésben,szóval érzed ,hogy gond van. A világ nem fog változni és a nők sem,neked kell alkalmazkodni az igényekhez.

2018. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!