Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan állapíthatnám meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állapíthatnám meg, hogy milyen "kategóriájú" csaj illene hozzám?

Figyelt kérdés

Olvastam itt már korábban, hogy egyesek rosszul vannak ettől a kategorizálástól, de senki nem tagadja, hogy mindenkinek van egy felső korláta. Tapasztalataim alapján pedig a pasiknak ez alacsonyabban van, mint a nőknek. Na szóval... Egy ideje nem vagyok kapcsolatban és állandóan azon agyalok, hogy hozzám milyen kaliberű csaj illene, aki esetében nem lehetne megvádolni, amivel annyiszor itt érvelnek ezen az oldalon, vagyis: "Minek vágysz szép csajra, ha nem ütöd meg a mércét". Ugyanakkor irreálisan sem szeretném leadni az igényeimet, mert úgy gondolom nem én vagyok a legrondább pasi a világon.

Szóval néhány pontban magamat összefoglalva:

* 25/F vagyok 170 centivel és 55 kilóval

* egyetemista, empatikus és intelligens

* nem partiarc, de bárkivel szívesen elbeszélgetek

Persze ennyiből nem biztos, hogy meg lehet megállapítani, de várok néhány megközelítőleg reális választ. Illetve - szigorúan azoknak a csajoknak akik rám írnak privátban egy lakóhelyet megadva - küldök az arcomról képet ha így könnyebb véleményt formálni.



2018. aug. 28. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Intelligens embernek vallod magad, ami még igaz is lehet, de azért azt szeretném megkérdezni tőled, hogy nem jutott eszedbe a kategóriázáslás helyett, hogy lépj egy adott lány/nő felé aki tetszik?


A kategorizálástól tekints szépen el, mert szerintem egy hülyeség aminek nincs igazából semmi értelme.


Azért kérdeztem, hogy nem jutott-e eszedbe lépni egy lány/nő felé mert így lehetőséged lenne megismerni és kapcsolatot létesíteni vele. Igazából egy kapcsolat alapja az, hogy mennyire jöttök ki egymással, mennyire értitek megy egymás humorát, mennyire tudjátok egymást elfogadni, mennyire tudjátok egymást megkedvelni/szeretni és stb.. Ezekhez a dolgokhoz nyilván idő kell, de hidd el, hogy hasznosabb egy spontán tetsző lánnyal megpróbálni ismerkedni/randizni vagy szimplán csak beszélgetni, mint kategorizáláson gondolkodni.


Azt meg megint csak te magad tudhatod, hogy milyen lány illene hozzád, de ez személyiség függő főként.. Külsőt tekintve csak az a lényeg, hogy egymásnak tetszetek.

2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1: "A kategorizálástól tekints szépen el, mert szerintem egy hülyeség aminek nincs igazából semmi értelme."


Szerintem meg nagyon nem lehet eltekinteni. Egyrészt az ismerkedések során megkímélhetem magamat sok-sok kudarctól és visszautasítástól ha a "magam szintjén" próbálkozom, másrészt az olyan esetekben, amikor egy vonzóbb külsejű csajjal hozza össze a szerencse a pasit, drasztikusan nagyobb az esélye egy félrelépésnek egy olyan pasival, aki sokkal jobban megüti a mércét.

2018. aug. 28. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kuldhetsz kepet. nem Magyarorszagon elek, szoval biztos nem fogok veled osszefutni. privatban kifejtem a velemenyemet bovebben, nem csak a kinezetedrol. :)
2018. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Úgy látom nálad azért akadnak gondok.. Igazából ezzel nincs gond, mindenkinek megvannak a saját hülyeségei.. (nekem is).


"Egyrészt az ismerkedések során megkímélhetem magamat sok-sok kudarctól és visszautasítástól ha a "magam szintjén" próbálkozom"


Miből gondolod, hogy egy az általad magad szintjének tartott lány, majd viszont ezt gondolja rólad, hogy ez a pasi a szintemen van, vele ismerkednem kellene? Semmi de semmi garancia nincs erre és igazából az sem törvényszerű, hogy egy általad nagyon szépnek tartott lány aki már egyáltalán nem a te szinteden van csak és kizárólag amolyan menő és macsó férfiakért van oda.. Mivel lehet, hogy ez a bizonyos lány nem kategorizál és megismerve a másikat dönti el, hogy ez a férfi hozzáillő-e vagy sem..


"másrészt az olyan esetekben, amikor egy vonzóbb külsejű csajjal hozza össze a szerencse a pasit, drasztikusan nagyobb az esélye egy félrelépésnek egy olyan pasival, aki sokkal jobban megüti a mércét"


Ezt szerintem fejezd be, és felejtsd is el.. Volt neked párkapcsolatod most őszintén?


Régebben is leírtam már egy kérdéshez, de egy kapcsolat nem arról szól és nem úgy működik, hogy amint jön egy olyan aki jobban megüti a mércét akkor a jelenlegi párunkat cseréljük, mintha mi sem történt volna.. Ez nem így működik.

2018. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Sokan nem szeretik ezt a mondatot, hogy túl alacsony vagy, de a legtöbb lánynak mégis fontos az, hogy ha felvesz egy magassarkút pl, akkor ne mutasson nevetségesen a párja mellett. Szóval szerintem alacsonyabb lányoknál próbálkozz.

A vékony alkat nem gond, vannak lányok, akiknek tetszenek a soványabb srácok, köztük nekem is.

A többi meg olyan tulajdonság, ami nagyon sok emberre illik, meg kellene találnod magadban a pluszt, ami miatt érdekes lehetsz más emberek számára. Pl. egy különleges hobbi, vagy az egyéni gondolkodásmód, ilyesmik.

2018. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Amikor itt egy férfi arról panaszkodik, hogy minden lány visszautasítja... akkor sokan annyit böfögnek ide, hogy: "Biztos csak a szupermodellek kellenek neked, ADD LEJJEBB, KERESGELJ A SAJÁT KATEGÓRIÁDBAN!"


Szóval e fentiek fényeben nagyon jó a kérdés, itt, most el lehet mondani, mennyi az annyi.

2018. aug. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy nem túl okos csaj illene hozzád.


Amennyi hülyeséget itt összehordtál, azt már az érettségizett nők is ki fogják röhögni.

2018. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

engem nem a kategorizálás zavar, hanem, hogy hülyén használják és nem arra amire kell.

Pl mi köze ennek ahhoz, hogy hány kiló vagy, vagy hogy szívesen beszélgetsz.


elsőnek is a lényeg, hogy mennyire illetek össze

másik, hogy ne hidd, hogy nem fejlesztheted magad


aki ilyen hülye analízisekkel jön és erre építi a barátnő szerzést egyszerűen béna aki valahogy meg akarja a sikertelenségét magyarázni matematikai képletekkel, hátha a túl sok mellébeszélés megnyugtatja a lelki világát.


Megmondom mit csinálj:

Törekedj arra, hogy minden nap egy picivel jobb ember legyél és így egyre kelendőbb is leszel.


Nem rakétatudomány, emeld fel a feneked és fejleszd magad, tanuld meg szeretni magad és ne légy lusta. Ha ezek megvannak, nem lesz nehéz a csajozás sem

2018. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örömmel látom, hogy szépen lepontoztatok (ezek szerint beletaláltam az igazságba rendesen), fogadni mernék, hogy azok nyomkodták a piros kezet szorgalmasan, akik általában az általam fent említett "válaszokat" szokták adni...
2018. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#6: Láthatod, hogy itt is csak közhelyeket durrogtatnak (természetesen én felpontoztalak). Semmi érdekük, hogy egy anonim fórumon egy apró őszinte tanácsot adjanak valakinek is.

#8: "mi köze ennek ahhoz, hogy hány kiló vagy"

Kérlek ne játszd a kamu értetlent. Jó hogy nem ezt kérdezed: "mi köze a magasságodnak a társkereséshez"

Na vajon...?

2018. aug. 29. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!