Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már valakivel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel egy olyan dolog, hogy sokáig nem jutott neki barátnő, hiába próbálkozott, aztán összejött neki egy igen szép csaj, de impotens lett a srác a végén?

Figyelt kérdés
Olyan 25+-ra kéne gondolni.

2018. aug. 25. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. 33 volt akkor.
2018. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem volt ilyenem, de felesleges egy férfit impotensnek mondani, azért mert egy érzékenyebb lélekkel van megáldva, és a nő nem jön be neki, akár mit is melózik a csaj a fazonon.
2018. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
2+ Mellettem még egy pasi sem lett impotens, pedig szép sem vagyok:D
2018. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó értitek. Nem arról van szó, hogy a lány nem jön be neki, vagy tőle lett impotens.

Ilyenkor inkább a sok kihagyás, vagy az erős inger (kívánatos lány) és az erős teljesítmény és megfelelési kényszer játszik. Nálunk ez volt.

2018. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

4 A pasiknak is van lelke, és van amikor átveszi a test fölötti uralmat, mert annyira tiltakozik a másik személy ellen tudatalatt.


A szerelmi kötéssel megkötött emberekre is jellemző ez.

Maguk se értik hogy miért, a legkivánatosabb gyümölcs van előttük, még sem izlik nekik. Pedig a válasz egywszerű: varázslás, ami mindenre ki tudhatni, de csak egy bizonyos pontig, ha az ember védtelen.

2018. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Rendben van.
2018. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Fú én elképzelhetetlennek tartom, hogy emiatt impotens legyek.. bár én a megadott korhatár alá esek (24F)


Hogy én impotens legyek, oda valami komoly probléma kell :D olyan vagyok mint Hulk.. ő mindig dühös én meg mindig kanos :D

2018. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Impotens nem lett, de olyan rendszeresen előfordul, hogy egy fiút megvetik, lenézik meg átrázzák a nők, tapasztalatot szerez róluk, és mikor egy lány csakugyan szerelmet vall neki, már úgy van vele, mint a nyuszika a medve fűnyírójával.

Együttérzek vele igazából.

2018. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem most 5-6 év kihagyás után (egyetem, karrier, csalódások sorozata... meg úgy általában senki nem fogott meg úgy igazán) kell visszaállnom az ismerkedés sorába.


Nehéz, teljesen bénának érzem magamat :D a cerka működik rendesen, de élesben még nem próbáltam. Van most egy lány akiért teljesen odavagyok, és reményeim szerint van nála esélyem. Majd kiderül hamarosan.

Nem is az, hogy ki lennék éhezve mert azt megoldom egymagam is :D Inkább a kapcsolat maga, meg az hogy - bár mindig elég jó nőim voltak, de ő a legkülönlegesebb szépség és belső kisugárzás egyvelege.... Durván fel kell szívnom az önbizalmamat, hogy ebből legyen valami.

2018. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
... mindenesetre abszolút megértem ha az illető beparázik, hiszen kb újra el kell vesztenie a szüzességét.
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!