Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagy elvárás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás, ha ilyen külsejű barátnőt akarok?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 26. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
elérhetetlen = innen a bal szélső [link] + ilyen arc [link]
2018. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miről beszéltek, ez a csaj teljesen átlagos, miért ne járhatna vele a kérdező? Persze az tény, hogy csúnya és kövér pasi nem kellene neki. Mint ahogy nagyon kevés férfinak kellene csúnya és kövér nő :D Ilyen egyszerű.
2018. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
a belinkelt képeken látszik a nagyképűség :) ha hosszútávra tervezel, nem fogod tudni megtartani, mivel ezekre 100ból 100hapsi 10/7től felfelé lévő bepróbálkozik, s tud válogatni, s ha te is ugyanilyen szinten lennél férfiben, akkor neked 10/4es lányok irogatnának csak, akikért ugye nem cserélnéd le. szóval eleve veszett ügy hosszútávon. ezeket a "komoly lenéző nézéssel" ékeskedő lányokat fogd meg ideig óráig, húzz le róluk mindent, tömd amíg tudod, azt kész. többet szerintem ne várj el... :)
2018. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy elvárás. ÉRDEMELD KI!!!!!!!!!
2018. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy szilikonbaby. Biztos hogy ez kell neked? Nem ez az akire mindig mondják a férfiak hogy nekik nem kell kitömött csaj?
2018. aug. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, ha neked is ilyen kisportolt alakod van, akkor nem."


Ez egy kisportolt nő? A fénykép alapján semmi izom nincs a karján. Inkább csak véznára diétázott test műmellekkel.

2018. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 peca1000 ***** válasza:
100%

Ha te is hasonló kaliberű férfi vagy, akkor nem nagy elvárás.


Lóvéd, jó melód, és jó kocsid legyen.

2018. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16-os KÖSZÖNÖM!!!! Azt hittem, csak én látom így.

Nem akarom fikázni sem, láthatóan sok férfinak az esete, de szerintem messze nem tökéletes, és legkevésbé sem sportos.


Kérdező: attól függ. Ha dagadt, pattanásos, igénytelen semmirekellő vagy, akinek semmi jövőképe, semmi felelősségtudata, csak elvárásai, meg jogai vannak, akkor igencsak irreális elképzelés. De ilyen esetben bármilyen nő az. Ha jó külsővel rendelkezel, és/vagy sok pénzzel, akkor találhatsz ilyen külsővel nőt. Ha átlagos a külsőd, de van eszed is, jövőképed is, és aránylag jó természeted, akkor még értelmes, gondoskodó, hozzá hasonló külsejű nőt is találhatsz.

Zsák a foltját, meg ilyenek...

2018. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem jön be, meghagyom neked.
2018. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!