Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » S. O. S. Hogyan kell randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogyan kell randizni?

Figyelt kérdés

Vége lett egy nagyon hosszú kapcsolatomnak, ami gyerekként kezdődött, ezért most 27 évesen fogalmam sincs hogyan kell randizni, teljesen maradinak és bénának gondolom magam.

Eleve nehezen nyílok meg, zárkózott vagyok és van egy tartós betegségem is, ami miatt nem biztos, hogy a pasik elfogadnának.

Külsőre nagyon kevés pasi tetszik. :( Olyannal meg nem szeretnék randizni, akit tudom, hogy sosem tartanék vonzónak, hiába hogy jófej, aranyos srác, kell a kémia.

Ha később esetleg szex lenne a dologból, szégyellem a saját testem.Főleg a kis melleim. Nem vagyok kövér, de vannak hibák rajtam.

Esélytelen vagyok úgy érzem.

Bármi tipp jól jönne.

27/L



2018. aug. 25. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkileg ennyire be vagy zárkózva, és ennyire szégyelled magadat, akkor először talán ezen kellene elkezdeni dolgozni, de nagy erővel. Amíg ezeket a belső blokkokat föl nem oldottad, addig nincs értelme randizni.

Elnézést, tudom, hogy ez nem a legvigasztalóbb, de jobban jársz, ha ezt az utat követed. Foglalkozz magaddal, és azzal, hogy te hogyan viszonyulsz saját magadhoz, ne azzal, hogy mások milyennek látnak. Most nem annak van itt az ideje.

2018. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőre mi lenne, ha nem a randizáson pörögnél egy hosszú kapcsolat után, mikor jól láthatóan még nem vagy túl az egészen.


Keress valami hobbit, társaságot, járj el velük, havekodj (nem csak A jóképű pasival, hanem nőkkel, férfiakkal, mindenkivel).


És egy idő után szépen meg fogsz nyílni a világnak, és menni fog az ismerkedés.

2018. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Jah, és elég szomorú, hogy miközben magadról közlöd, hogy kis mellek, meg "nem vagyok kövér, de", közben "elég kevés pasi tetszik"



Tudod, mindenki szeretne fotómodell társat, de többségünk rájött, hogy a fotómodellek fotómodellekkel randiznak... Amíg csak az igények nagyon, addig nehéz az élet.

2018. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Nem vagyok túl a dolgon, jól látja az egyik válaszoló, nem is állítottam ezt!


Randizni sem szeretnék egyelőre, csak probálnám felkészíteni magam, hogy mire számítsak, sosem volt önbizalmam és ahogy amilyen csúnyám véget ért a kapcsolatom, rátett 5 lapáttal.


Egyáltalán nem fotómodell pasira gondoltam, hanem olyanra, aki nekem tetszik. Te randiznál olyannal akiről tudod hogy soha nem fog tetszeni?

2018. aug. 25. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"csak probálnám felkészíteni magam, hogy mire számítsak,"


Teljesen fölösleges és kontraproduktív erre törekedned, mert mire odajutsz, teljesen más ember leszel, és másképp fogod látni a dolgokat. Ezzel se kell most még foglalkoznod.

2018. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Manapság Kérdező, többnyire úgy néz ki egy randi, hogy a fiú meg a lány találkoznak, és kvázi versenyeznek, ki tud nagyobbat hazudni, hogy elég jónak tűnjön a másik szemében. Az őszinteség már nagyon rég nem divat.
2018. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fölösleges ilyen dolgokon aggódnod.

Látatlanba megmondom hogy csinos nő lehetsz, a mell méret helyett pedig előnyösebb az agyméret ;)


Én 36(f) éves leszek lassan, van két gyerekem is akiket persze imádok, kettőnk közül szerinted kinek van nagyobb esélye újra párt találni?

Na látod!

2018. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így jó, hogy tényleg csak tanulgatni-próbálgatni akarod magad 🙂


Amúgy inkább az önbizalmaddal van gond, minthogy tapasztalatlan lennél randizásban.

Ez pedig sokkal nagyobb gond.


Én azt javaslom, hogy költs magadra!

Egy ilyen életmódváltós programra beiratkoznék, ahol segítenek edzésben és étrendben. Néhány hónap után már szerintem abszolút tetszenél magadnak 🙂

Nem mellesleg pedig végleg lezárnád az életed kkrábbi szakaszát, hiszen többé már nem ennél olyan ételeket, mint régen, és új hobbid lenne a sportolásban.

Barátaid vannak? Tudnának segíteni ők is. Helyrerázni a stílusodat pl, vagy összehoznak pasikkal 😁


Önbizalom pedig végül a gondolkodásmódodból táplálkozik. Amiket itt írtam tippnek, azok is már adnak alapot a gondolkodásmódhoz, sport még boldogsághornonokat is szabadít fel, egészséges táplálkotástól pedig a bőröd is szebb lesz. De itt azért sokkal mélyebb dolgokat is felül lehet írni.

Nekem a kommunikációs témájú és egyéb önfejlesztéssel kapcsolatos könyvek tetszettek. Sok dologra rádöbbentebek.

Enkóron sok könyv fent van, net tele van cikkekel. Ajánlom, hogy találj nekedvalót!


Nekem a szükségletek világa tetszett meg, nagyon jó nézőpont, belső kommunikációmat nagyon jól rendberakta az Asszertivitás. Főleg céltudatosság tekintetében 🙂

Az Első benyomás c. könyv pedig ahogy a neve is mondja... segít abban, hogy hogyan legyél szimpatikus másoknak úgy, hogy önmagadag adod. Első benyomásnál dől el minden 😁


Persze aztán egy randi teljesen más, de sok dolog van, amit gyakorlatba átültetve fel tudsz használni. Főleg olyanok, amikben amúgy nincs tapasztalatod.


Én abszolút azt mondom, hogy egy randin, az első benyomásnál, ismerkedésnél, pasizásnál/csajozásnál mindig az önbizalom számít, és hogy azt mennyire jól tudják kommunikálni a felek. Persze a humir és egyéb dolgok is fontosak, de azokkal nem szokott gond lenni, ha megvan az önbizalom 😁


Bocsi, hogy zagyva lett, de félig alszom már 🤔😴


26f

2018. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen oldalak, ahol randitémák vannak gyűjtve
2018. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!