Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, hogy egy fiú nem mutat érdeklődést a lányok iránt?

Figyelt kérdés

- Nem beszélget velük


- Nem keresi a társaságukat


- Nem érez vonzódást irántuk



2018. aug. 17. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Ezer és egy oka lehet. Az, hogy nem láttad ismerkedni nem jelent semmit. Régebben is csalódhatott, vagy akár tegnap is attól, hogy nem beszél róla, nem látod minden lépését simán ismerkedhet.


- barátság szempontjából a férfiakat preferálja

- jelenleg nem keres kapcsolatot: csalódott, leköti a munka, most ilyen kedve van

-meleg

-aszexuális

- netes társkeresőt használ

-netes társkeresőt használ csak szexre

- k--vázik

- félénk ezért kerüli a nők társaságát

stb stb

2018. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te vagy az Balázs ?
2018. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

3-as:

Osztom a véleményedet, RESPECT. :D


Én pont ilyen vagyok, hetero létemre. A válásom és néhány kapcsolat kellett ahhoz, hogy rájöjjek..többé nincs szükségem nőkre/kapcsolatra. :D Mert soha nem találnék olyan elvont, különc embert, mint én, aki elfogadna és persze nem baxna át, nem csalna meg, stb. :) 41F

2018. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se látta senki hogy volt valaki. És azt se mennyit szenvedtem miatta.
2018. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Alapból félénk természetű.
2018. aug. 17. 20:30
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Egyrészt félénkség, másrészt sosem kaptam pozitív visszajelzést, az én társaságomat sem keresték lányok, így az jött le, hogy nem érdeklem őket, nem tetszem nekik és nem nyomulok feleslegesen.
2018. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma ilyet szólt egy elvileg tanult, főiskolát végzett nő nekem a viber-en.


"Igazából, ha talált volna valakit, aki igazán tetszene neki ott, az xy oldalon, akkor most nem velem beszélgetne. Akarok még ismerkedni? "

Persze tiltottam és otthagytam a pitsába. :D


Az ilyen dolgok még inkább megerősítenek abban a hitemben, hogy xarjam le az egészet és hosszú, boldog, magányos éveket kívánjak az ilyen és ehhez hasonló nőknek. :D F

2018. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatod, hogy ki iránt érez vonzódást. Lehet meleg, vagy aszexuális, ezekbe nem mennék most bele. Viszont az első kettő igaz rám. Én azért nem keresem a lányok társaságát, mert először is nem találtam olyan lányt, aki tetszene, illetve nem egy ribi. Akit mégis, na ő barátzónába rakott, pedig álmaim nője. Nem is voltam évek óta senkibe sem szerelmes, és valószínüleg nem is leszek. Csak az tudja, ez milyen szar, aki járt már ebben a cipőben. Vagyis ha jobban belegondolok, de, egyszer, egy utazás alkalmával volt egy fellángolás. Talán fel kellene ülnöm újból egy vonatra/repülőre. Ezen kívül én már belefáradtam a párkeresésbe, barátnőm sosem volt, pedig már sokszor próbálkoztam sokmindennel,(például eljártam sportolni, előtte kicsit duci voltam, de leadtam 15 kg-ot) Elegem lett a sok elutasításból. Meg az elvárásokból is... Engem főleg a nagyszüleim csesztetnek, hogy miért nincs már barátnőm. Holott ebben a legidegesítőbb az, hogy az ismerősöm, aki egy füves alkesz gyakorlatilag, egyáltalán nem életrevaló, vagy szorgalmas, jövőképe nincs, és mégis úgy szédíti a nőket.. egy fesztivál alkalmával 5 csajt összeszedett. Na ez az, amiért hanyagolom a csajozást. Mert én nem ilyen vagyok, és nem is leszek. Vannak céljaim az életben. Szeretem a gyerekeket, és az állatokat. Soha senkit nem használtam ki. Elutasítom az egyéjszakás kalandokat. Csak mértékkel iszok, és alkalmanként. Szeretek beszélgetni, megismerni a partneremet, nem elsietni a dolgokat. Nem az az első, hogy bejussak a bugyijába. Szeretem a kirándulásokat,utazásokat, hosszú sétákat, szeretek színházba/moziba járni, érdekel a kultúra,a történelem, aktívan sportoltam sokáig, még az extrém sportok is érdekelnek, szóval senki sem mondhatja, hogy unalmas vagyok. És köszönöm, de nem szeretnék megváltozni. Egyébként senki ne aggódjon, aki hasonló helyzetben van. Vagyis de, aggódhat, csak apró vígasz, hogy ez az elmagányosodás egész Európában jelen van. Pont a HVG jelenlegi számában van egy cikk, ami ezt taglalja. Mindenfelé egyre több a szingli. Akit érdekel, írjon rám, és elküldöm a cikket. Bocs a sok rinyálásért, de ez most kellett nekem...
2018. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lemaradt valami. 19/F
2018. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
#17 sajnos nincs ilyen igazság, nem fog kapni hosszú magányos éveket. Bármikor kap egy pasit ha akar.
2018. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!