Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy nem mutatnak felém érdeklődést a lányok?

Figyelt kérdés
Sohasem néznek rám,nem mosolyognak rám,nem próbálnak szemezni velem. Ha rám is néznek rögtön elkapják a tekintetüket. A barátommal állandóan szemeznek és mosolyognak rá de engem valamilyen oknál fogva levegőnek néznek. Olyan érzésem van mintha taszítanám őket csak nem tudom,hogy ennek mi lehet az oka.

2018. jún. 2. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne a barátoddal menj csajozni, hanem egy nálad kevésbé jó pasival, akkor majd őt fogják melletted levegőnek nézni. Vagy rossz esetben mindkettőtöket. :D
2018. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A barátom is inkább csak átlagos.
2018. jún. 2. 17:09
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Milyen magas vagy? Ha 175-öt sem éred el, akkor ne csodálkozz.

Illetve másik fontos kérdés: Mennyire férfias az alkatod illetve az arcod?

2018. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
188-vagy 190 cm közötti a magasságom.
2018. jún. 2. 17:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Az alacsonsgágot kizártuk, tehát csak azért lehet, mert csúnya az arcod.
2018. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
"Elméletileg" nem lehet az mert ezen az oldalon sok nővel beszélgettem és fényképet is küldtünk egymásnak és negatív megjegyzést sohasem kaptam.
2018. jún. 2. 17:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A nők ezt szinte soha nem mondják a szemedbe, online meg főleg nem, inkább kamuznak valamit vagy nem írnak vissza.
2018. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

#6: Ezen az oldalon a csajok privát véleménye annyira hiteles, mint Göring védőbeszéde a nürnbergi perben.

A való életbeli vélemények sokkal relevánsabbak és itt a lánybarátaidra gondolok.

2018. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lánybarátaim nincsenek.
2018. jún. 2. 17:40
 10/19 anonim ***** válasza:

A lánybarátok véleménye sem mérvadó, nekem egyik sem meri megmondani, hogy ronda vagyok, pedig én is tudom magamról, hogy az vagyok, és azt is tudom, hogy ők is annak tartanak.

Ahol tényleg őszinte véleményt kaphatsz, az a photofeeler nevű oldal. Feltöltöd a képedet, és azt névtelenül értékelhetik, még szöveget sem kell írniuk hozzá.

2018. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!