Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mutatnak érdeklődést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatnak érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Eddig nem igazán kaptam visszajelzéseket fiúktól, vagy ha mégis akkor olyanoktól akik nem igazán jöttek be (kb. 2-3 ember). Már volt olyan akivel csak neten beszéltem és belém szeretett, nem is egy, de ilyen a "valóságban" miért nincs? Mindenki azt mondja simán lehetne valakim, de hát ehhez egyedül kevés vagyok. Amúgy barátságos vagyok, vicces meg olyan mindenki szeret kategória, csak az önbizalmam kevés ( a fent leírtak miatt). Mit tudnék csinálni?=)
2009. okt. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejleszd az önbizalmad. Mivel a pasik megérzik ha egy csaj önbizalom hiányban szenved ezért nem közelítenek úgy felé.
2009. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia. szerintem az első hozzászólónak a véleménye nem fedi teljesen valóságot. Már csak azért sem mert én konkrétan olyan nőt keresek aki nincs elszálva magától, aki egy kicsit inkább visszahúzódó (akinek nincs annyi önbizalma), pedig én nem szenvedek önbizalomhiányban. Am meg ha van humorod meg tudsz főzni bármit elérhetsz egy ffi-nál. 21/F
2009. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, én önbizalom hiányos (mégohház krónikusan :)) srác vagyok, és szerintem egy önbizalomhiányos lányhoz könnyebben oda tudnék menni :)

F18

2009. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22:24 az elsőre ment, bocs, megelőztél 22:23-as :)
2009. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem könnyű a semmiböl önbizalmat termeszteni =)
2009. okt. 20. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan azon aggódsz, hogy 16 évesen még csak 2-3 fiú ment oda hozzád? :) Emlékszem, nekem is voltak ilyen problémáim, de ezek megoldódnak ne félj. Az a helyzet, hogy akik hozzád illenek korban, még szintén tapasztalatlanok, fiatalok, és nem igazán tudják, hogyan is kellene valakihez közeledni, vagy nem érzik még szükségét, esetleg ők is bátortalanok, mint te. :) Abban a korban vagy, amikor még épp csak a szárnyaitokat próbálgatjátok, lesz a valóságban is olyan aki beléd szeret és akibe te is, egy két éven belül biztosan. Csak maradj olyan amilyen vagy, ne akarj másoknak megfelelni, és ne vegyél fel álmagabiztosságot, mert az visszaüt. :)

Sok sikert, és türelem... :)))

2009. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!