Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy nem mutatnak felém érdeklődést a lányok?

Figyelt kérdés
Sohasem néznek rám,nem mosolyognak rám,nem próbálnak szemezni velem. Ha rám is néznek rögtön elkapják a tekintetüket. A barátommal állandóan szemeznek és mosolyognak rá de engem valamilyen oknál fogva levegőnek néznek. Olyan érzésem van mintha taszítanám őket csak nem tudom,hogy ennek mi lehet az oka.

2018. jún. 2. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#9: Ez viszont nem jó! Na kezdünk elindulni a megoldás felé vezető úton...
2018. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

De láthatóan puncit es randiajánlatot sem, szóval a véleményük pont ennyire releváns.

2018. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor bele kell törődnöm,hogy visszataszító a külsőm...
2018. jún. 2. 17:47
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez gyakorlatilag a genetikától függ döntő mértékben. Van akinek olyan a genetikája, hogy egyszerűen vonzónak tartják a csajok. Olyasmikkel jellemzik, hogy "vonzó a kisugárzása" meg hasonlókkal. Szerintem a vonzalom egyébként egy olyan komplex soktényezős dolog, amire még nincs teljes mértékű magyarázat a mai modern tudomány szerint. Olyasmik hathatnak rá, mint a szervezetedben lévő biokémiai vegyületek mennyisége és összetétele, a testillatod, a csontozatod és még ki tudja micsoda. Nekem is van (volt) ilyen haverom, akit egyszerűen imádtak a nők már tizenéves korától kezdve. Mind őt akarták, hiába volt velük egy szemét, mindent elnéztek neki, mindent megbocsátottak neki, és bármikor széttették neki a lábukat.


És sajnos vannak olyanok, akiknek a genetikai adottságai egyszerűen olyanok, hogy nem tartják őket vonzónak a nők. Persze megpróbálhatsz javítani a külsődön, kondizhatsz, szoláriumozhatsz, új hajat vágathatsz, új ruhákat vehetsz stb. De attól tartok, ha eredendően nem vonzódnak hozzád a nők (márpedig nem nem döntés kérdése, hanem az ösztönökre ható tényezők eredménye), akkor ezzel nem sok mindent fogsz tudni csinálni.

2018. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb férfi iránt nem mutatnak érdeklődést, mert el vannak kényelmesedve. Ez részben a férfiak hibája is, sajnos.
2018. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kondizni már egy ideje Kondizok. Egyedül a hajam volt az amire negatív megjegyzést kaptam. De elfogadom, hogy nem vagyok vonzó számukra.
2018. jún. 2. 18:18
 17/19 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem értem, hogy amikor elküldtem a fényképemet megkértem őket, hogy legyenek őszinték velem. De akkor ezek szerint hazudtak nekem ami sokkal rosszabbul esik mintha megmondták volna az igazat.
2018. jún. 2. 18:30
 18/19 anonim ***** válasza:
11%
#17: Igen, bizonyára nem ismered a női alaptermészetet. Van bennük egyfajta nőies empátiával vegyített képmutatás, ami miatt - akár idegeneknek - sem mondják el az őszinte véleményüket, hanem inkább eldurrantanak egy jól hangzó közhelyet ezzel ápolva az önbecsülésedet, na de amikor egymás közt előjön egy téma és a gátlásoknak nincs többé helye... Nem hiába mondják, hogy az a vélemény az igazi hamisítatlan ösztönös női megnyilvánulás, ami egymás közt hangzik el. Ezért van az, hogy az az igazán mérvadó visszajelzés egy pasinak, ha fültanúja lesz annak, ahogy egymás között róla áradoznak. Vagy elég csak ha meghallod egy női társaság cseverészését egy szórakozóhelyen és rájössz, hogy az teljesen más stílusban folyik, mint ahogy a pasikkal beszélnek. Vagy a klasszikus, állandóan visszatérő téma: a péniszméret. Itt a gyk-n (meg a polkorrekt körökben) mindig megy a hitegetés, hogy nem számít a méret, de menj fel egy igazi női fórumra (nlcafe pl.) és az máris sokkal hitelesebb lesz. A nők egymás között mindig is sokkal őszintébbek.
2018. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rólam szerintem sohasem beszéltek a lányok. És persze ami nagyon hátráltat, hogy a ferfiasságom sem valami nagy. Úgyhogy kibas.zott velem az élet.
2018. jún. 2. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!