Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire elitelend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elitelendo az, hogy sikertelen vagyok a csajozasban, ez ezt csinalom?

Figyelt kérdés

...es, hogy mar egy eve, tobb mint egy eve nem is beszeltem szemelyesen lannyal, ezert felmegyek facebookra, fantaziaprofillal, es kepfeltoltesrol szedek le kepeket, es kuldom el, hogy “itt vagyok, bejovok?” Es akkor igy....megy nalam ez. (Altalaban “jopasis” keleket kuldok el)

Eleg reg csinalom mar ezt.

26/f


2018. aug. 13. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Leginkább önmagadnak hazudsz, szerintem szánalmas...
2018. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez mire jó?
2018. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csunya vagyok. Tele hibakkal es igy legalabb...szoval, ha hazugsag is az egesz, de legalabb van “kozom” lanyokhoz. Ez azt jelenti, hogy irnak velem. Es ez egy kicsit jobb, mintha abszolut nem is irnek lanyokkal.
2018. aug. 13. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé..
2018. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyem ki a kiflis f.aszodat, szerintem tiszteletre méltó és becsületes, de mindenek előtt nagyon férfias viselkedés...
2018. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen arányban írnak vissza?
2018. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy fair dolog, masokat hitegetni, masok kepeivel visszaelni stb. De ez az egyetlen lehetosegem arra, hogy lanyokkal kommunikaljak. Ugymond ez nekem egy kiskapu, a kulvilag fele. Es ha ezt elvagom magamrol, akkor nem tudom mi lesz. Nem vagyok jokepu, talan bensore van néminertek bennem, ha valaki elerne.....de mindenkinek megvan a maga baja, ismerem a dolgot.

Azt kerhetnem meg, hogy a korotokat is irjatok oda es, hogy hany evsek vagytok.

2018. aug. 13. 14:44
 8/9 A kérdező kommentje:

Hmm...10-bol 5-6 lany.

Eloszor a sajat kelemet kuldtem el. Egybol tiltottak, vagy tobbe nem irtak. Aztan jott ez a kepfeltoltesrol valo kepkuldes. Azota, mindenki visszair nekem, hosszutavon is.

2018. aug. 13. 14:46
 9/9 3.14159265357989 ***** válasza:
76%
Nem tisztességes. De mivel úgysem találkozol velük végül gondolom, ezért magadnak okozod a legnagyobb kárt.
2018. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!