Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jellemző a 25 fölött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemző a 25 fölött a csajozásban sikertelen pasikra?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik itt már elmúltak 25 évesek, és még soha nem volt kapcsolatuk számukra vonzó lánnyal. Írjátok le légyszi:

a korotokat

a magasságotokat

a testalkatotokat

mennyire érzitek magatokat jóképűnek

mivel foglalkoztok, vagy mennyit kerestek

szerintetek mi akadályoz titeket a legjobban?


Igazából arra vagyok kíváncsi, mennyiben lesznek hasonlóak az eredmények.


2017. máj. 15. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

24 vagyok még csak, de ez talán nem nagy gond.

-186 a magasságom

-vékony testalkat

-nem néz ki jól az arcom (ez a sikertelenség forrása)

-tanulok, nem dolgozom semmit

-ahogy említettem, az arcommal van a legnagyobb baj, meg elég visszahúzódó, félénk vagyok

2017. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

-Nem érzem magam jóképűnek, bár néha összehasonlítva TV-s "jópasikkal", eléggé "hmm pedig hasonló az arcom". De jópár nő mondta már rám, hogy jóképű vagyok, volt aki szinte le is cseszett, hogy így miért nem szedegetem fel a csajokat.


-Normál alkatom van, olyan súllyal ami illik kb a magasságomhoz. Erről kérdezte már fiatal csinos lány, hogy "de jó alakod van mit sportolsz"


-programozok, kockulok, párszázas ajánlatokat kapok,


-az őszinteségem, és a szerepek játszásától való undor akadályoz a legjobban, hogy nem nyomulok durván a nőkre, nem játszom el a törzs vezérhímjét, és ahhoz tartom magam amit mondanak, na meg nincs óriási önbizalmam, és a kompenzációs vágy is hiányzik belőlem, na meg hogy a nőt egyenrangú félnek tekintem, és nem mutatom ki hogy jól állok anyagilag, hanem inkább rejtegetem


30 vagyok, 189 centi, 84 kg

2017. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez neked miért érdekes?
2017. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vékony testalkat, átlagos arc, fizu nettó 250, ház van, kocsi van. Nem akadályoz semmi. Ja és nem vagyok szűz, mielőtt valaki ezzel jön. 176cm/63kg 26/f
2017. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gábor19... ***** válasza:

27 leszek augusztusban. 183 cm magas vagyok zokni-szandálban 185cm :P (na jó' ezt csak poénból írtam:D) sulyom az nagyon változó 85-100kg között mozog, télen, lefőbbképpen karácsony után szokott több lenni:)

6 évet lehúztam gyárban minimál bérért. Most fél éve pizzafutárkodom 160ezerért.

Abszurd nem érzem magam' -s nem vagyok jóképű. Nyuszifogú, tokás, szemüveges, miteszeres orrú szőke srácként nagyon is csúnyának számítok. Ehhez meg jön a komolytalan, gyerekes természetem a kevés íkúval:) tehát elöbb lesz ötösöm a lottón mint barátnőm.

2017. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.: a te kulso tulajdonsagaidra mind van megoldas! Amugy a szoke hajjal semmi baj nincs. A szemuveg, ha jo a keret, az is jol nez ki :)
2017. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

120 ezer nem hinnem hogy gond .. nore 2 ezernel 1 honapban am sem koltenek..

Oltoszkodes korrekt

Haj vaganyba

Arc hat talan 6 os

Test alkat 5

Labmeret 42 or 42.5

Melkas szortelen . ( nem nol)

Pocis hason sexy vonalba koldok folottig ugy 6-7 centire

Oneletrajzot ne irjak? Amugy szerintem csak csupan nem akarok lepni senki fele , es noi ismerosom sincs .. nem hiszek magamban , bar ez nem feltetlen sul le rolam foleg 8-10 bacardy - whisky utan 26f

2018. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
180 cm vagyok lehagytam.
2018. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- 43 éves vagyok

- 170 magas

- átlagos testalkat

- optikailag hányingerkeltő hatásom van, ki kell raknom a 18-as karikát, ha kimegyek az utcára

- középvezető vagyok egy multicégnél, havi 650E-t keresek, emellett van két kertes házam vidéken (egyikben lakom), egy autóm (nem luxus kocsi, hanem az igényeimbek megfelelő), van jókora megtakarításom (szüleim jól menő válalkozók voltak, egyik nagyapám pedig felsővezető volt egy korabeli ipari vállalatnál)

- jól kommunikálok, állítólag a humorommal sincs baj, kellemes társaságnak tartanak, viszont olyan ronda a pofám, hogy azt leírni sem lehet.


Szexuális élmény: havi 200-250E Ft-ot költök örömlányokra. sosem volt barátnőm, ha nem kezdtem volna el qrvázni 22 éve .... még ma is szűz lennék és az agyamon csapódna ki a tesztoszteron .... na akkor szerintem én is ilyen flusztrált, bunkó, köcsög főnök lennék.

2021. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!