Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző ez a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző ez a kedves aranyos igazi jófiúkra?

Figyelt kérdés

Csomószor azt hallom hogy a kedves aranyos jófiú nem kell a nőknek.

Ugyanakkor sok nőtől hallottam már azt hogy a kedves aranyos jófiút ha visszautasítják hirtelen bekattan.

Nem egyszer hallottam hogy a jófiú visszautasításkor ökölbe szorította kezét és elhordta mindennek a nőt és hogy egyedül fogsz majd maradni stb....

De ugyanakkor randin baromi furi volt lehetett érezni hogy valami nem stimmel vele.

Szóval egy valóban normális jófiú könnyen talál magának barátnőt?


2017. máj. 13. 20:24
 1/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
83%
Egy normális ember nem jófiú és nem rossz fiú.
2017. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
5 milliószor ki lett vesezve, hogy a jó fiú, és az onbizalomhianyos, passzív agressziv, szerényen bologato mulya nem ugyanaz.
2017. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Aki bekattan, az nem valódi jófiú, csak _annak látszó_ tárgy. De mivel mindenki a látszattal foglalkozik a valóság helyett, nem csoda, ha nem tiszta a kép. Viszont az meg szörnyű és káros, hogy a valódi jófiúkat is már előre elmebetegnek hiszik emiatt.
2017. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

"Szóval egy valóban normális jófiú könnyen talál magának barátnőt?"


Nem számít, hogy jó vagy rossz, csak az, hogy szép vagy csúnya, meg gazdag-e vagy szegény.

2017. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki birtokában van a "női megérzésnek", annak nyilván nincs problémája ezzel a megkülönböztetéssel.
2017. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kaptam már egy pár visszautasítást, de próbáltam mindig normálisan kezelni a dolgot. Nem változtattam a viselkedésemen negatív irányban. Jobban inkább a külsőtől függ a siker, nem a jófiúságtól.

Kezdem észrevenni, hogy a sikertelen férfiakat egyre többen démonizálják, nem tudom miért.

2017. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!