Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kommentelők, kérdezők! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kommentelők, kérdezők! A csajozásban sikertelen alatt mit értünk pontosan?

Figyelt kérdés
Együgyű kérdés de mégsem egyszerű: nyilván azt szokták legtöbben csajozásban sikeresnek hívni aki egy csomó csajt felszed.....de akkor ezek a sikeres emberek nem ideális férjanyagok?nem tudnak megállapodni vagy ha mégsem akkor megcsalják párjukat. Ugye itt mindenki azt szeretné hogy szuper jóképű gazdag rendes férje legyen akin nem kell osztozkodnia......de akkor ez a pasas nem sikeres, mert nem bizonyítja?....De ha meghazudtolom magam az imént írtakkal és előáll az a finoman szólva kevésbé hihető eset hogy valaki hetente elcsábít egy csajt de mikor megismeri az érintett nőt akkor attól kezdve már csak őérte van oda.....ebben az esetben pedig odavész a sikeressége, hisz nincs sikered ha nem teszel semmit......vagy akkor az életük során egyetlen nővel érintkező pasikat is tekinthetjük sikeresnek? segítsetek ezt kibogózni??

2017. máj. 6. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a monogám és a kevésbé monogám típusok - az előbbi arra törekszik, hogy megtalálja az igazit(már fiatalon is), és ha megvan, azt ő sikernek könyveli el. A kevésbé monogámnak pedig az a sikerélmény, hogy ez is megvolt, az is, amaz is... tehát minél több helyen el akarja hinteni a magvait. Az a fontos, kinek milyen a személyisége, az értékrendje, az erkölcsei - mindenki másként definiálja a "sikert".


A csajozásban sikertelenek azok, akiket mindig lekoptatnak - legalábbis itt erről panaszkodnak a legtöbben. Próbálkoznak mindig, de kosarat kapnak. Ezt tényleg csak kudarcnak lehet hívni, nincs rá jobb szó. De a párját mindenki megleli előbb-utóbb.

2017. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres szerintem az, aki eléri a célját, legyen az egyetlen nő egész életében vagy minden héten másik.
2017. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor bárki sikeres csak a célokat kell "igazgatni" pl ha az én célom hogy csak a jófej csajokkal feküdjek le akkor kizárt hogy ne legyek sikeres: ergo aki lefekszik velem az a jófej aki meg kosarat ad az a rosszfej
2017. máj. 6. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, aki ELÉRI A CÉLJÁT. Ha neked van egy gyönyörű barátnőd, vagy már 25-30 (éves) és még egy kézen meg tudod számolni hány nővel voltál az életben, az nem jelenti hogy sikertelen vagy.


Tűzz ki egy célt, aztán azt érd el. Ez lehet az hogy megdugj évente 10 nőt (sok-sok éven, évtizedeken keresztül), az hogy dugj életedben 200 nővel, az hogy mindig csinos barátnőd legyen akiket pár évente váltogatsz, vagy hogy egyetlen nőd legyen, akivel családod lesz.


Mindegy. Döntsd el mi a célod és azt valósítsd meg. Sikertelen az, aki első körben nem is tudja mit akar, második körben pedig ha igen, nem is képes elérni azt.

2017. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3:

Ilyen célja nincs senkinek, amit te mondasz.


Az emberek pl nem jófej emberekkel akarnak lefeküdni, hanem kívül-belül (de úgy általában főleg kívül) számukra vonzó emberekkel. Te most egy rohadtul elvont példát mondtál, ami a valóságban kb senkinél nem létezik.


-szép nőkkel

-sok nővel

-szeretőkkel

-egyéjszakásokkal

-barátnővel, csinossal

-barátnővel, aki szeret engem

-valakivel aki szeret engem


Általában ilyen céljaik vannak az embereknek.

2017. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Peldaul engem ertunk ez alatt. Nem olvastam a leirast, de itt vagyok en aki fiatal jol nez ki, van egy kis eszem is, jovokepem es bonuszkent nagy vastag farkam. Eddig viszont 22 even soran 2 baratnot sikerult osszeszednem vagyis pontositok inkabb ok szedtek ossze engem. Ugyanis 0 azaz 0 alkalommal kezdemenyeztem eddig lanynal mert nekem egyszeruen nem megy. Ha ok kezdemenyeznek is altalaban a meglepodottseg miatt elbenazom. Szoba kell allni egy lannyal? Nem gond. Szoba kell allni egy csinos lannyal? Nem gond. Flortolni kell vele? Nem gond. Fel kell elotte tarni az ismerkedesi szandekaimat azaz picit is megnyilni hogy tetszik nekem es eljonne-e velem ide meg oda ugy, hogy ott van a levegobe a visszautasitas? Na ezt mar nem. Elobb uszom at az atlanti oceant minthogy igy kezdemenyezni merjek egy lanynal. Pedig nem vagyok bexari sem en ezt ugy nem ertem. Csak nem tudok megnyilni egyszeruen. Szamitasaim szerint tobb szaz lanyt hagyhattam mar ki emiatt, marmint akiknel lett volna eselyem ha normalisan odaallok. Ekkora luzer marpedig nem sok van. Sok ronda srac panaszkodik, hogy nem talal csajt. Ez semmi, en szerezhetnek de megsem tudok. Ez szerintem sokkal nagyobb gaz oszinten szolva. Egyszer vettem valami iszonyat nagy erot magamom (ugy 500as pulzussal) odamentem egy csajhoz akiert nagyon odavoltam es biztos voltam benne hogy tetszek neki hiszen egyertelmu volt. Nem azt mondta, hogy van barajta? Idokozben osszeszedett valakit. Azota sem csinaltam es szerintem nem is fogom, en pedig oszinten a legnagyobb luzernek tartom magam emiatt de egyszeruen olyan komplexusaim vannak, hogy nem megy. Mar lemondtam rola, nem eroltetem. Raadasul amugy valogatos is vagyok, nekem mindig a legjobb kellene. Es velem is jol jarna esku csak az ismerkedesi fazist kellene teljesen atugorni. Es akkor kerdezik hogy miert nincs senkim nem ertik. En meg csak lapitok hogy ahh jo nekem egyedul, nincs most szuksegem senkire. Pedig valojaban ez a legnagyobb vagyam, egy normalis kapcsolat egy lannyal akit szeretek. Majd egyszer talan, de en mar nem erolkodok, es nem is hiszek benne.
2017. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!