Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő tényleg ennyire nem akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mindig jön egy mâsik pasi, aztân az ismerkedésnek szó nélkül annyi. Vagy nem is tesz bele az ismerkedésbe, max panaszkodik, hogy minden pasi rossz, vagy unatkozik. Én meg ha fejre állok, akkor sem rúgok labdába, mert totál nem érdeklem. Vagy a listâjân egy dologban nem egyezem, és lelép emiatt. Nem lehetsz őszinte, vagy nem lehetnem érzéseid, mindig ennek az oltogatós majomnak kell lenni, mert ha netán érzéseket mutatsz, akkor is lelép.


Annyira nem lehet ismerkedni, mert időpazarlásnak érzem, nem is érdeklem, meg jön egy másik pasi. Nincs is önbizalmam, csak rossz tapasztalatom van ismerkedésben. Próbáltam neten, appon, utcán, ismerősi körben, ezer éve semmi.

27f


2018. aug. 11. 22:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tobb no van, mint ferfi
2018. aug. 11. 23:13
 12/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
#11: Hatvan fölött mindenképp.
2018. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

"Majd jön, ha jön. Én nem erőlködöm."


Utálom ezt a mentalitást. Ez egyenlő azzal, hogy csak várok, de én aztán nem akarok egy szalmaszálat sem keresztbe tenni. Pedig egy kis erőfeszítéssel remek kapcsolatot ki lehet építeni, csak hát sokan el vannak a kis mesevilágukban.

2018. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig egy kis erőfeszítéssel remek kapcsolatot ki lehet építeni, csak hát sokan el vannak a kis mesevilágukban."


Ha ennyire könnyű, akkor nem is értem, min problémázik a kérdező.

2018. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire könnyű, akkor nem is értem, min problémázik a kérdező."


Ez főleg a nőknek szólt inkább, ott jellemző ez a hozzáállás :)

Nem könnyű, de nem is egetrengető dolog. Meg kell tanulni hogyan kell kapcsolatot kialakítani, felépíteni nőkkel, ahogy azt is, hogyan kell benne viselkedni. És nem utolsósorban: megfelelő közeget keresni. Rengeteg olyan fiatal huszonéves lány van, akit akár még csak randizni sem hívtak el. Ha műszaki területen vagy, és mondjuk munkahelyről hívod el találkozni azt a lányt, akit előtted már 20an elhívtak, ne is számíts sok pozitív tapasztalatra.

2018. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%
Feminá.cik elszabadultak a pontozással itt is úgy látom.😂😂
2018. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Veled biztos nem, és nem más pasik miatt nem. Be vagy savanyodva.
2018. aug. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet azon erteni, hogy ez csak egy hirtelen megirt kerdes, es nem ilyen vagyok?

Beszeltetek velem eloben valaha, legalabb ket mondatot? A masikra igy mutogatni, meg hibaztatni jem fair

2018. aug. 12. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!