Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan elítélendő ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elítélendő ha egy nő nem akar magának egy olyan társat, aki prostituálttal vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Például ennél a kérdésnél kishíján meglincselik a kérdezőt, mert szakítani akar a párjával miután kiderült, hogy egy prostituálttal vesztette el a szüzességét:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


2018. aug. 11. 00:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
Annyira elítélendő,mint az a "nő", aki fűvel-fával dugatja magát,aztán meg ismerkedésnél játsza a szűzkislányt,hogy ő nem olyan. Sajnos a többség az ilyen.
2018. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Hihetetlen hogy annyira luzer nyomorult a tag,hogy csak prostiknal volt esélye. Nálam olyan lapát lenne mint a kva élet ....... 23L
2018. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem balfék, hanem sokaknak eleve esélyt nem adnak a nők a külsejük miatt, vagy ha valami csoda folytán kapnak is esélyt,akkor valahogy így néz ki a dolog: Találkozgatnak,beszélgetnek, több nem lehet, mert a lány szerint az már túl gyors lenne, aztán a képbe kerül valami alfa kan a lánynál és hopp hírtelen azzal már nem lesz gyors a tempo érdekes módon. Ismerni kellene a másik oldalt is, vagy belegondolni mások helyzetébe, aztán "balfékezni" meg okoskodni. A nyakam rámerem tenni,hogy aki itt "lúzerezik" abban a helyzetben lenne, hogy csak prostik által jut némi örömhöz, egész nap a rosszlányokat böngészné.
2018. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

Ó, igen! A szokásos "ronda pasi nem jut nőhöz, de ti ezt nem értitek" csávó. Elárulom neked, hogy én alacsony vagyok, és nem is vagyok az az izompacsirta "alfa" és erre jön még bónusznak egy enyhe asperger.

Kb 5-6 éve én is ugyanígy a genetikára fogtam a sikertelenségem, de valójában csak szocializálatlan voltam és mondjuk ki, egy lúzer.

Azóta eltelt jópár év, kemény munkával kimásztam a depresszióból, a szociális fóbiákból, elkezdtem ismerkedni, társaságba járni és csodák csodájára már három éve kapcsolatban élek egy gyönyörű lánnyal.

Elhiheted, hogy azalatt a 21 év magány alatt bőven lett volna okom elmmenni k_rvázni, de volt bennem annyi tartás és gerinc, hogy ne tegyem.

2018. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%

A nő sem örül neki, ha elvárják tőle, hogy szűz legyen. A nőnek is és a férfinak is szüksége van a tapasztalatokra, hogy minél jobb legyen az ágyban.

Ha ilyen a csaj ott kell hagyni, sőt menekülni kell. Mert ha most nem, akkor később se fog a férfi érzéseivel foglalkozni.

2018. aug. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

#15

Ennek semmi értelme. Miért lenne jobb adott pasi barátnőjének attól, hogy előtte x alkalommal meghúzott egy prostit?

Egyrészt a hölgy azért kapja a pénzét, hogy úgy csináljon, mintha élvezné. Sose tudhatja a pasi, hogy valóban jó-e amit csinál.

Másrészt még ha feltesszük is, hogy a prosti élvezte (:D), mi garantálja, hogy a leendő barátnő is ugyanazt élvezné?

EGYMÁSSAL kell tapasztalatot gyűjteni, EGYMÁS testét kell megismerni, EGYMÁS ízlését kell kiismerni.

Irreleváns, hogy előtte hány másik volt, és azoknak mi jött be.

2018. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
9%

Ha úgy érzitek az embernek nem fontos a szex. Akkor minek nektek társ? Miért fontos nektek a pasi? Csak mert több pénze van, mint egy csajnak? Vagy jobban át tudjátok vágni, mint a barátnőtöket?

Ha elítélitek a férfiak szexualitását. Akkor nektek barát való, de férfival az nem megy. Tehát akkor egy barátnő való hozzátok.

2018. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
A férfiak szexualitása mióta függ a prostizástól? Vagyis aki nem prostizik az nem is férfi? El vagy te tévedve...
2018. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17%

Mi bajtok a prostikkal, sokkal különbek, mint ti irigy prűd csajok. Nem keresik a kifogást, ha szexről van szó. Egyébként sokat köszönhettek a prostiknak, hogy levezetik a férfiakban a szexuális feszültséget. Legalább az ilyen prűd nők miatt, nem kell az embereknek erőszakhoz folyamodniuk, ha szexelni akarnak. És a prűdeknek nem kell félniük az utcán. Bár az is gyagyaság, hogy félni kell a szextől. Mikor igazából a szex arról szól, hogy örömöt adunk és kapunk. A szexből akkor lesz erőszak, ha a prüdérium úgy fogja fel.

A prostik igen is hősök, mert kapnak hideget meleget, akik sokat tesznek a békéért, míg a prűdek csak mérgezik a levegőt, félelmet keltenek a szexualitás körül.

A szex egyetlen veszélye a nemi betegség és a terhesség. De ma a 21. században van esély a biztonságos szexre. Semmi értelme az önmegtartóztatásnak. De egy prűdnek hiába magyarázni, az elveit átokként viszi tovább, amit a szülei ültettek belé. 20 évesen frigiddé válnak, utána el sem hiszik, hogy valójában élvezni lehet a szexet. Azt gondolják az lenne a normális, ha minden szexualitással kapcsolatos dolgot tiltanának.

Ha mindenkinek kiegyensúlyozott lenne a szexuális élete, kevesebb lenne az alkoholista, gyógyszerfüggő és kevesebbet kéne a társadalomnak a pszichiátriai betegek kezelésére költeni.

Csodálom hogy még nem vezették be a szexterápiát, ami hasznos lenne a nőknek is. Tehát nem lenézni kéne a prostikat, hanem az államnak is melléjük kéne állnia, TB támogatás terén, mint fizikoterápia.

2018. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%

#19

Szóval ha nem akarok bárkivel kefélni, meg nem akarok olyan társat, akinek a szex árucikk, akkor már nem is élvezhetem a szeretkezést?

Mondd, beteg vagy?

Az külön vicces, hogy a szex adok-kapok, élvezet oldalát emlegeted, meg mellette azt, hogy a prostik mennyire jók :D

De tényleg, aki itt tart, hogy a prostik miatt nem "kell" megerőszakolni nőket, annak nagyon súlyos problémái lehetnek...

2018. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!