Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom 25 évesen nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 25 évesen nem akar barátnőt. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást a barátommal. Semmi baj nincsen a külsejével, kedves fiú. De barátnője még sohasem volt és úgy igazán női társaságban sohasem volt. Múltkor egy baráti összejövetelen megkérdezték tőle, hogy miért nincsen barátnője vagy miért nem ismerkedik és rögtön kijelentette, hogy neki nem is kell senki sem. Láttam rajta l, hogy egy kicsit szomorú lett miatta. A nőket mindig kerüli és nem engedi, hogy egy kicsit beszélgessenek vele.


Szerintetek mi lehet a háttérben? Azt tudom, hogy csalódása szerelmi téren nem volt.



2018. aug. 6. 09:26
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Ha te sem tudod régi barátjaként, hogy mi erre a válasz, akkor szerinted ennyi információ alapján az internet népe megtudja válaszolni?
2018. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelki problémák, családjában nem volt jó férfiminta, lehet, hogy meleg, lehet, hogy magánakvaló személy, lehet, hogy kicsi neki és szégyenli..stb. Mit tudom én?
2018. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy titokban téged akar?
2018. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy meleg, lehet hogy aszexuális, de tényleg az is lehet hogy túl kicsi, és fél hogy kinevetik.

De lehet hogy gyerekkorában történt valami ami miatt undorodik az egésztől (pl zaklatás, akár nő által is)

De ezt csakis ő tudhatja

2018. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És TE (!) miért nem kérdezed meg tőle? Barátok őszinték szoktak lenni egymással! (Igen azok! Ha nem az, akkor nem barát - üzenet azoknak akik szerint ez nem így van)...
2018. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem többször is de azt mondta nem akar beszélni róla. Tiszteletben tartottam a döntését és nem erőltettem.
2018. aug. 6. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tartsd tiszteletben azt is, hogy nem a másik magánéletével foglalkozol, hanem a sajátoddal.

Ha ő nem akar, akkor nem akar. Ennyi. Fogadd el. Nem kell helyette megoldani ezt a problémát.

2018. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az h szimplán nem vágyik ilyenre. Kb mint ha v kinek nem kell gyerek v okos telefon.


Semmilyen különösebb oka nincs hidd el. Rengeteg ilyen ember van.

2018. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!