Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki barátnőt, ha nem is tudna nyújtani neki semmi értékeset?

Figyelt kérdés

Figyelem, akinek nem inge, NE vegye magára!


Nem egy olyan ember van itt, aki egyszerre megkeseredett, önmagát sajnáltató, céltalan pacák. Ha egy ilyennek beakadna egy nő... mondjuk egy jó csaj, mit tudna vele kezdeni? Milyen értékeket tudna neki nyújtani?


Az szinte borítékolható, hogy mániákusan tapadna, mindig rajta lógna, hiszen örült, hogy akadt neki egy nő. Ha a csaj lelépne, teljesen összeomlana.


Oké, de ezen kívül mit tudna neki adni? És vajon egy nő jól érezné magát egy ilyen pacák mellett?


2017. okt. 28. 14:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Ebbe nem gondolnak bele. Arra számítanak, hogy majd egy ilyen nőre rátámaszkodva tudják megtalálni magukat
2017. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésben benne van a "mindenki" szó, így ez mindenkire vonatkozik. Na már most, a kérdésed tartalma erősen nem kompatibilis magával a kérdéssel, konkrétan ellent mond neki.
2017. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A "mindenki" szó ebben az esetben a kérdésben szereplő emberekre vonatkozik. Szóval ennek függvényében tessenek válaszolni!
2017. okt. 28. 14:28
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Akikről te beszélsz, ők már réges régen nem barátnőt akarnak, csak szexet.


De talán már azt sem. Ők már régen megkeseredtek, a szavak szintjén persze vágynak egy nőre, de ha hallgatod őket, hogy mi a véleményük a nőkről, akkor kiderül, hogy igazából nem akarnak már semmit, ez már csak a megszokás.


F

2017. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

14:30-as:


Van valami abban, amit mondasz.

2017. okt. 28. 14:32
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
Ki lett törölve egy válasz,pedig nem írt hülyeséget. Ja, az igazságot elkell hallgattatni,értem.
2017. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
59%
Semmit nem tudnának neki adni. Ezt nem fogják föl sajnos. Hogy aki értéket képvisel, alkalmas párkapcsolatra, érdemes mellette leélni x évet, az fog találni társat könnyedén. Aki elől ennyire menekülnek a nők, az nem alkalmas kapcsolatra, ennyi. Ismerkedni nem nehéz, csak normálisnak kell lenni hozzá. Nyilvánvaló mindenkinek, hogy az itt panaszkodó megkeseredett réteggel lehetetlen lenne jó párkapcsolatot kialakítani, csak sajnos ebbe ők nem gondolnak bele. Beteg lelkű, negatív emberrel nem lehet együtt élni. Ez van.
2017. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
De, aki a kitörölt választ írta, nagyon nagy hülyeséget írt - ráadásul dühében elég durva sértést is hozzám vágott [nőnek gondolt, pedig valójában férfi vagyok]. Mondjuk én egyelőre még nem akartam töröltetni, hogy lássa mindenki, miféle mentalitása van egyeseknek, de végül megelőztek.
2017. okt. 28. 14:48
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Van egy olyan érzésem,hogy beszélgettem már a kérdezövel privátban,kb.egy órával ezelőtt. Remélem,hogy tévedek,és nem abeszélgetésünk ihlette ezt a kérdést. Mondjuk ilyesmit nem írtam,hogy annyira szeretnék nőt.
2017. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, nagyon igazad van! Sajnálom, hogy az ilyen hasznos válaszokat nem értékelik :-/
2017. okt. 28. 14:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!