Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki barátnőt, ha nem is tudna nyújtani neki semmi értékeset?

Figyelt kérdés

Figyelem, akinek nem inge, NE vegye magára!


Nem egy olyan ember van itt, aki egyszerre megkeseredett, önmagát sajnáltató, céltalan pacák. Ha egy ilyennek beakadna egy nő... mondjuk egy jó csaj, mit tudna vele kezdeni? Milyen értékeket tudna neki nyújtani?


Az szinte borítékolható, hogy mániákusan tapadna, mindig rajta lógna, hiszen örült, hogy akadt neki egy nő. Ha a csaj lelépne, teljesen összeomlana.


Oké, de ezen kívül mit tudna neki adni? És vajon egy nő jól érezné magát egy ilyen pacák mellett?


2017. okt. 28. 14:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
9-es: nem én voltam az, akivel privátoztál. Én most kaptam egy privátot, aki leírta ott a véleményét.
2017. okt. 28. 14:50
 12/33 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként milyen értékekről beszélünk? Emberi értékek,vagy anyagi dolgok? Nagyon nem mindegy, akinek az anyagi javak fontosabbak,azok tovább sétálhatnak nyugodtan! Emberi értékekkel nincs gond,ha ez az elvárás.
2017. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Értem, akkor tévedtem,mert akivel privátoztam felmerült hasonló téma is.
2017. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

Mit értesz "értékes" alatt?


Pénzt, vagyont? Állítólag az nem annyira lényeges.


Jó külsőt, stílust, sármot? Ez egy darabig fejleszthető, de egy alacsony ember nem lesz magas semmilyen edzés hatására, és a testalkat is csak egy bizonyos fokig fejleszthető, de így is lesznek különbségek.


Humor, ravaszság, kifomult ízlés, műveltség? Ezek jó dolgok lennének, sőt erre minden embernek törekednie kellene, de sokan megtorpannak, mikor valahogy mégis az a figura a nők álma aki segítség nélkül sem tud elszámolni százig, művészetekről nem is hallott, és az értelmi színvonala valahol ott van, ahol a Big Bang Theory-ból Zack-nek (Penny egyik barátja a "há' a gőte az nem egy állat?" stílusban). Szóval ezzel sokra sajnos nem megy az ember.


Hűség, nyugalom, becsület, stabilitás? Ezek is nagyon szépen hangzanak fel is sorolják a nők, de utána mikor vele vannak jön a "de unalmas ez!" sóhajtozás és a végén meg is csalják, valami "fél lábbal mindig a bajban" motoros fazonnal.

2017. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
12%
Erre még nem kaptunk választ,mit is értünk itt értékek alatt?
2017. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Kérdező számodra, mit jelent az értékes?

Miért nézel le minden nőt? Szerintem nem mind olyan felszínes mint te!

Honnan ez a rengeteg rosszindulat embertársaid irányába?

2017. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%

Elég szomorú, hogy az "érték" szóról rögtön többen a pénzre gondolnak.


Szerintem a kérdező teljesen egyértelműen fogalmazott, eszembe nem jutott volna vagyonra asszociálni.


F

2017. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
27%

Semmit.


Értéket mindig csak a jóképű és vagy gazdag pasik tudnak nyújtani a nőknek.


Ez ilyen szimpla, ugye kedves kérdező?

2017. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
27%

Persze így is fel lehetett volna tenni a kérdést:


Miért akar mindenki barátnőt, ha az a barátnő mindig csak akarna tőle valami értékeset, de nyújtani szinte semmit nem tudna? Oké, a puncin kívül...

2017. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%

Leírok pár értéket, ami nem emberi érték, hanem főleg egy párkapcsolat szempontjából számít értéknek. Mert persze lehet valaki kedves meg okos meg stb, de ettől koránt sem biztos, hogy párkapcsolatra is alkalmas.

Érték például, hogy egészséges párkapcsolatot lehet vele fenntartani. Ami főleg abban nyilvánul meg, hogy nem néz le, viszont nem gondol jobbnak, nem hiszi, hogy találok jobbat vagy megcsalom. Ez a legnagyobb baj az itt picsogókkal is. A mérhetetlen önbizalomhiány. Nem tudok féltékeny emberrel együtt élni, és nem is tervezem.

Érték, hogy vannak céljai, de nem csak elméleti célok, hanem ezekért tenni is képes. Tehát nem ragad le ott, hogy "szeretnék én jó munkahelyet, dehát ebben az országban nincsen pénz". Vagy "szeretnék lefogyni, dehát kinek van erre ideje" stb.

Érték, hogy egyenrangú társként tud kezelni, illetve felnőtt emberként tud viselkedni. Hogy nem csak azért van velem, hogy legyen valakivel, hanem mert konkrétan VELEM szeretne lenni. Ezért nem kellenek a görcsösen kapcsolatot hajszoló férfiak senkinek. Ne azért legyen velem, mert a 30 közül én mondtam neki először igent a randira. Meg persze az is kizáró ok, ha olyan mértékben a nőket okolja mindenért, mint az itt hisztiző ovisok.

Érték, hogy nem bennem látja a messiást a problémáira. Hogy egyedi, önálló ember, aki nem az élete értelmét keresi bennem, csupán egy társat akivel szeret időt tölteni. Nem csak a saját problémáit, frusztrációit vezeti le rajtam, hanem érdekli az is, hogy velem mi a helyzet.

Meg egy dologba gondoljunk már bele... ha egy "férfi" képes olyan dolgokon 10 oldalt hisztizni, hogy őt elutasította egy nő akkor mégis mi a francot fog csinálni egy párkapcsolati problémával??? Behisztizik amiatt is mint egy kisgyerek? Vagy feladja az egészet az első vita után, vagy az első alkalommal amikor nem egyezik a véleményünk?

Szóval más dolgok számítanak az ismerkedésnél, és mások egy kapcsolatban. Persze, egy-két randihoz bőven elég, hogyha kedves, humoros vagy bármi egyéb. De pár beszélgetés után sajnos kiütközik, hogyha valakivel nem tudnál hosszú távon együtt lenni, mert nem alkalmas rá.

2017. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!