Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki barátnőt, ha nem is tudna nyújtani neki semmi értékeset?

Figyelt kérdés

Figyelem, akinek nem inge, NE vegye magára!


Nem egy olyan ember van itt, aki egyszerre megkeseredett, önmagát sajnáltató, céltalan pacák. Ha egy ilyennek beakadna egy nő... mondjuk egy jó csaj, mit tudna vele kezdeni? Milyen értékeket tudna neki nyújtani?


Az szinte borítékolható, hogy mániákusan tapadna, mindig rajta lógna, hiszen örült, hogy akadt neki egy nő. Ha a csaj lelépne, teljesen összeomlana.


Oké, de ezen kívül mit tudna neki adni? És vajon egy nő jól érezné magát egy ilyen pacák mellett?


2017. okt. 28. 14:23
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azt gondolom, hogy alaposan megmutatkozott, hogy micsoda emberek is vannak a világon. Számomra elszomorító, de ugyanakkor kissé mulatságos is, hogy egyeseknek az "értékről" a pénz jut az eszébe. :D Érték alatt természetesen nem a pénzt értettem, hanem azokat a belső értékeket, amik vonzóak a nők számára. Bocs srácok, de az a helyzet, hogy egy nő nem tud férfiként tekinteni egy megkeseredett emberre, aki állandóan csak azt fújja, hogy miért nem sikerülnek neki a dolgok. Aki a sárga földi lehordja a nőket, hogy milyen szemetek (mert ő nem kell nekik), akik rendkívül irigyek a sikeres férfiakra. Egy ilyen ember nem vonzó a nők szemében.


Vitát nem nyitok, hiszen nekem tökmindegy, hogy ezek az emberek szereznek-e nőt, vagy sem, semmi közöm az életükhöz. Az értelmesebb réteg meg úgyis észbe kap, változtat, és lesz majd csaja. A többiek meg hoppon maradnak.

2017. okt. 30. 11:01
 32/33 anonim ***** válasza:

Már a 17-es hozzászólásban is írtam, hogy a kérdésből egy pillanatig sem jött le, hogy érték = vagyon.


Egyébként elég szomorú irányt vett ez a beszélgetés.


Szívesen leírnám pár sok éves kapcsolat után egyedülálló férfiként, hogy azt gondolom tudok nyújtani párkapcsolati "értékeket".

A kérdés, hogy van e értelme ebben a közegben, ahol gyakorlatilag nem megértés, és egymás segítése zajlik, hanem kőkemény háborús retorika ___mindkét___ nem részéről, amiben vélt vagy valós sértésekért lehet elégtételt venni a másik oldalon (már az is nevetséges, hogy egyáltalán oldalak vannak), porba taposni mindenkit, akinek nem jön össze a párkeresés.

2017. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Az értékeken persze lehet vitatkozni. És valószínűleg kellene is.


Azt gondolom, hogy számos területen tudok olyan "értékeket" felvonultatni, amikről elvileg a nőismerőseim beszélnek.


Biztonság, intelligencia, széles látókör (nem árt, ha kicsit világot látott is valaki), kommunikáció a párkapcsolati problémák megoldására (is), szorgalom, célok (nem csak a szavak szintjén, hogy "majd egyszer belevágok", hanem már letettem valamit az asztalra, de még le szeretnék pár dolgot), támogatás (volt párom, aki felnőttként tanult, volt akinek a karrierjében, vagy a családi problémáiban segítettem, álltam mellette), hűséges vagyok, soha egy páromat nem csaltam meg (még csók szinten sem).

Nem gondolom magamat hibátlannak (van amiben fejlődöm, van amiben nem nagyon megy), de a hibáim nagy része ugyanúgy nem számít, mint a pozitív tulajdonságaim.


A legtöbb esetben ugyanis az előtt megkapom a NEM-et, hogy egyáltalán bármelyik belső értékemre fény derülne.



Szóval első körben lehet, hogy mégis azt kellene eldönteni, hogy mik is az "értékek", még ha alapjában véve én sem az anyagi értékekre asszociáltam, de a legtöbb klasszikus, párkapcsolati érték, belső tulajdonság, ott pedig legalább az ismerkedés első 2-3 lépcsőfokán át kell jutni, hogy egyáltalán kiderüljön valami belőle.



Disclaimer: nem a GYK-s sosem volt párom fiúcska vagyok, néhány több éves kapcsolat után vagyok egyedül pár éve, nem lehet velem a gyerekeket ijesztgetni kinézetre, és nem is a Palvinbarbit szeretném megszerezni, átlag férfiként.



Egy szó mint száz, kb ebből a nézőpontból lehet indítani a "mit tudnék értékeset nyújtani" egy nőnek vitát, a világ válasza ma az, hogy SEMMIT, ha viszont racionálisan nézem, akkor azért ez nem igaz.

Nem gondolom, hogy mindenért a nők a hibásak, hogy csak a pénzre, izomra utaznának, azt viszont egyértelműen látom, hogy a szavak szintjén elmondott "legyen kedves, intelligens, hűséges, nekem már ennyi elég" megtévesztő a férfiak számára, mert ha ennyit fel tudunk mutatni, akkor többségünk azzal még sehova nem jutott el, és felteszik a kérdést, hogy miért csodálkozunk, hiszen "nem is tudna nyújtani neki semmi értékeset".

2017. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!