Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen durván visszautasítani valakit?

Figyelt kérdés
A munkahelyem közelében van egy pékség, ahova minden reggel bemegyek. Dolgozik ott egy nő, aki nagyon szimpatikus volt nekem, reggelente pár mondatban, jól elbeszélgettük. Ma elhívtam randizni erre azt válaszolta "Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon. Csak azért vagyok kedves veled, mert munkaköri kötelesség." Nem értem miért kell ezt csinálni. Nem bunkó módon közeledtem felé. Direkt megvártam, amíg csak ketten voltunk az üzletben, hogy ne legyen kellemetlen neki, erre ezt kaptam. Így is alig volt önbizalmam, de ez most még jobban összetört.

2018. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
20%
Hu hát èn megnéztem volna az arcod mikor igy a szemedbe mondja 😂😂😂 marad a Marcsi 💪🤛🤜🤜
2018. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
83%

Szegény eladó nőcskék... Mindjárt elsírom magam. Bezzeg, ha egy jó pasi próbálkozott volna, máris nem zavarna a munkában. Szánalmas az egész.

A kérdező pedig leírta, hogy nem volt bunkó, miért kell mégis erre hivatkozni?

2018. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
53%
Valóban bunkó volt, nőként írom. De így nem reagál senki ok nélkül. Szerintem nem feltétlen neked szólt ez így. Lehet csak te voltál az x. aki próbálkozott nála mostanság és elege lett, rajtad csattant a dolog. Persze ez nem kifogás. Ne vedd ennyire magadra, és ne agyalj rajta feleslegesen. Attól nem lesz jobb. Tedd túl magad rajta. Sok nő van még a világon.
2018. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Az nem mentség ilyen helyzetben hogy elszakadt a cérna. Mivel beszélgetésnél tovább nem jutottatok nem minősül olyan durva zaklatásnak hogy így reagáljon. Felesleges volt ez a szintű önvédelem, meg lehet fogalmazni tapintatosan is a választ. Jó tanács: ne foglalkozz vele tovább.
2018. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
92%
mi az h elszakadt a cérna? megsért a főnök, agyonverem a szomszédot? az a baj, hogy még nem jutott el oda a férfiak "még próbálkozó" része, h abba kellene hagyni az ismerkedést. minek? ha akar vmit a lány, közölje azzal akitől akarja. nem egyszerűbb? minek itt próbálkozni meg találomra lődözni? én már régóta mgtow életmódot élek, ugyanúyg viselkedek a nőkkel mint férfiakkal. nem engedem előre a buszon, ha lefikáz, lefikázom. akkor legyen egyenlőség. azt látom itt a kérdések alapján, a "nők" keményen visszaélnek azzal a helyzettel, hogy a férfiak menni akarnak, családot, feleséget, barátnőt, stb... s ezt bizony jól kihasználják. majd jön az importált arab, ha annak ilyet mond, agyonlövi. legközelebb majd nem sértegeti (jogosan).
2018. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Bárcsak az exem fele ilyen határozott lett volna. Ő a cuki pultban cukiskodott a vevőkkel. Sok nyominger 18-50közt. Azt hitte neki szól,a kedvesség pedig csak munkahelyi kötelesség volt. Az a gond hogy vannak annyira,elesett emberek,hogy egy (kötelező)mosolyt is biztatásnak vesznek. Egyiket másikat határozottan kellett helyre tenni,akkor meg depressziósak lettek. Ilyen a pultos világ,a mosollyal kell becsábítani a vevőt. Mióta ex az ex kicsit bizonyos dolog előszobájának érzem.
2018. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kitalált rövid jelenet jutott eszembe a történetről:


- "Hát... ez... kijózanító volt... Tudod, mit? Szeretnék kérni egy bagettet. Abból a nagyobbikból."

- "250"

- "250, tessék. Szia."

- "Itthagytad a bagetted."

- "Ja? Azt neked vettem. DUGD FEL MAGADNAK!"

2018. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!