Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen durván visszautasítani valakit?

Figyelt kérdés
A munkahelyem közelében van egy pékség, ahova minden reggel bemegyek. Dolgozik ott egy nő, aki nagyon szimpatikus volt nekem, reggelente pár mondatban, jól elbeszélgettük. Ma elhívtam randizni erre azt válaszolta "Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon. Csak azért vagyok kedves veled, mert munkaköri kötelesség." Nem értem miért kell ezt csinálni. Nem bunkó módon közeledtem felé. Direkt megvártam, amíg csak ketten voltunk az üzletben, hogy ne legyen kellemetlen neki, erre ezt kaptam. Így is alig volt önbizalmam, de ez most még jobban összetört.

2018. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű nem is elég lett volna, értelmes ember vagyok fel tudom fogni, hogy ha nem akar ismerkedni velem. De így annyira megalázó volt, még attól is elment a kedvem, hogy mással ismerkedjek.
2018. aug. 8. 23:05
 12/37 anonim ***** válasza:
69%
Azért volt bunkó, mert feltehetően elszakadt a cérna a sok bepróbálkozó miatt.
2018. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
85%

Osztom #12 véleményét. Én is dolgoztam eladóként...hát, tudnék mesélni. Nekem ráadásul alap természetem a kedvesség, nem is kellett megerőltetnem magam, nem a munkaköri leírás miatt voltam olyan. Csak aztán ugye lettek kedves visszatérő férfiak is... Nehéz egyensúlyozni, mégis az ember egy munkahelyen van, és sajnos, nem vagyok büszke rá, de volt olyan vevő, akit emiatt szabályosan kidobtam... annyira elegem lett, nem érdekelt akkor semmi...aztán szerencsére nem zaklatott tovább, többet nem jött. Nagyon rossz ez, de mi is emberek vagyunk és sokszor nincs más megoldás, mint a bunkóság, mert ha nem, akkor tovább zaklat.

Nem neked szólt ez Kérdező, te már csak a jéghegy csúcsa voltál, besokalt a csaj, ez tuti.

2018. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 peca1000 ***** válasza:
94%

Tényleg paraszt volt a csaj, mondhatta volna neked azt is, hogy bocsi, de nem vagy az esetem, van már valakim stb.


Én a helyedben nem mennék vissza többet oda vásárolni.


Bár ilyet akkor szoktak mondani a csajok, ha az illető nem érti a nemet, és csakazért is próbálkozik.


Nem véletlen ez volt, kérdező?

2018. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy kedves Kérdező, azt a mondást nem hallottad, hogy nem az lényeg, hogy mit mondanak, hanem az, hogy ki?? Nagyon fiatal lehetsz, és/vagy naiv is. Nagyon bunkó volt ez a mondás, hogy ha te lennél az utolsó férfi.... Ilyet én így kapásból nem kapásból senkinek sem mondtam. Ez a nő nem hogy egyenes, meg őszinte, de szerintem elég alpári is. Eladónak azért nem agysebészek mennek el (tisztelet a kivételnek, mint én, aki felsőfokú végzettséggel 2 hónapig űztem eme szép tevékenységet), ő hercegnőjének a saját kis közegében ez belefér. Ebbe szerettél volna te is lenni? :)

Egyszerű a csaj, csak próbáltuk védeni (hátha nem az), de szerintem nagyon az. :)

Veszítettél vmit? Egy alpári hercegnővel kevesebb, szarni rája! :))

2018. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Bétó apó ***** válasza:
76%

A proletár ezt mondja: "Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon."


A kulturált ezt: "Köszönöm, kedves vagy, de nem."


Látszik hogy a második mennyire emberibb, és még gazdaságosabb is, mert kevesebbet kellett (volna) beszélnie, de hát az ilyesmi nem megy mindenkinek, legtöbbnek még egy életen át tartó kulturálódás után sem. No persze a proli sorból nem lehet kikeveredni egy pékségben...

2018. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
75%

Illetve van még egy mondásom, amire tényleg mindig, minden szituációban érdemes figyelned: A stílus maga az ember.

Ez bármilyen szituációban eligazít: egy adás-vétel, egy állásinterjú, egy ismerkedő levél, beszélgetés, a szomszéd, a postás....soroljam még? Ebből én mindent előre leveszek, üzleti tárgyalástól elkezdve akár a társkeresési aspektusig. Nem csalódtam sohasem.

Ezt a mondást jegyezd meg és mindig tartsd szem előtt.

Nincs mit! :)

2018. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Sose volt ilyen jó, sokkot kaptál? :D


Miért nem mondtad neki, hogy te az utolsó előtti férfi leszel majd a világ vége után. :D

2018. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
56%
Oszt' még védik a nőt, bezzeg ha egy férfi mondott volna csak negyed ennyire bunkó dolgot, mindenféle utolsó szemét lenne. :D
2018. aug. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
57%
Tízeske nem valami okos...
2018. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!