Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen durván visszautasítani valakit?

Figyelt kérdés
A munkahelyem közelében van egy pékség, ahova minden reggel bemegyek. Dolgozik ott egy nő, aki nagyon szimpatikus volt nekem, reggelente pár mondatban, jól elbeszélgettük. Ma elhívtam randizni erre azt válaszolta "Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon. Csak azért vagyok kedves veled, mert munkaköri kötelesség." Nem értem miért kell ezt csinálni. Nem bunkó módon közeledtem felé. Direkt megvártam, amíg csak ketten voltunk az üzletben, hogy ne legyen kellemetlen neki, erre ezt kaptam. Így is alig volt önbizalmam, de ez most még jobban összetört.

2018. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
60%
Ez a durva visszautasítás nem neked szólt. Ő ilyen; proli. Örülj neki hogy még a pult mögül kiderült. Nem kell minden szutyoknál próbálkozni.
2018. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%

Ha nagyon nagyon nagyon ideges vagyok akkor se mondanék ilyet!!! Ezt finoman is lehetett volna közölni.. miért kell ilyen durván megbántani a másikat? Főleg ilyen dumával..

A csaj nagyon durva volt... tényleg örülj neki, hogy most kiderült. Én tuti nem mennék többet abba a boltba. Kerülném.

2018. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
56%
Helyezd el a megfelelő "polcra" aztán utána le se vedd onnan, szóval lépjél túl rajta. Van ilyen, a nőről meg csak annyit, hogy a stílus, maga az ember.
2018. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Estádio de Felchút ***** válasza:
28%

Hát koma, ez van, nem jössz be neki, majd bejössz másnak. Nem lesz minden lövésből gól.

A csajt mindenesetre kirúgatnám. Mondjuk én Degecről jöttem :D

2018. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
63%

Voltam eladó, utáltam, hogy jópofizni kellett, az ilyen dumagépek lazán nyomulnak úgy, hogy el sem utasíthatod, mert nem direkt, de azért elég egyértelmű és zavaró.


Ne kezdeményezz beszélgetést eladókkal/pincérekkel, utáljuk, mi a dolgunkat végeznénk, a szusszanásnyi időben pedig csendben pihennénk végre mosoly nélküli arccal.


Többször nyomultál, tudta mit akarsz, gondolom az idegeire mentél már, pláne, ha ellenszenves dolgokat is mondtál a beszélgetéseknél, amire nem reagálhatott úgy, ahogy akart.


Ennek ellenére tényleg suttyó volt a szöveg, egy határozott és nem kedves nem is elég lett volna. Az indoklása tök korrekt.


Én is ezt mondanám egy idegesítő embernek, aki nem veszi észre magát: nem, csak azért vagyok kedves és beszélgetek veled, mert ez a dolgom.

2018. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
36%
Ne vedd magadra, valószínűleg épp pasiundora van és egy nagyon rossz pillanatában kérdeztél rá.
2018. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
69%

Vagy már elege volt sok tapintatlan udvarlóból vagy pedig megmutatatta neked az igazi énjét.

Bármelyik is nem érdemes sem magadra venned sem pedig általanosítanod és más nőkre kivetítened.

2018. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Na igen.. aki akar kezdeni valamit az életben, annak csak mégtöbb erőt adnak az ilyen kis pofonok, mégnagyobb motivációval veti bele magát. Javaslom, hogy találd meg magadban az ehhez hasonló gondolkodásmódot! 🙂

Önbizalmad is csak a saját gondolataidból táplálkozik 🙂

2018. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%

Jaaaj, hogy csak "elszakadt a cérna". Meg hogy "biztos ő volt aznap a 73645."

Hát most közölném, hogy ezek a kifogások még a nőket sem jogosítja fel arra, hogy bunkók legyenek.

Pár hónapja itt gyk-n olvastam egy srácról aki jól beolvasott a csajnak, meg elhordta mindennek azért, mert ő volt a 73645. lány, aki elküldte. Természetesen jól le lett húzva a fickó, hogy hogy lehet ilyen bunkó paraszt (nyilvan jogosan) de ott is előkerültek ugyanazok az érvek, hogy "elszakadt a cérna" meg hogy ő volt a 73645." de ezek ott sem érdekelt senkit.

2018. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
48%
Mi ebben a durva? Egyértelmű és ilyen a stílusa. Én sem vagyok különb. Attól, hogy valakivel kedves vagyok még nem jelenti azt hogy le is akarok sz.pni meg bszni vele. Ilyeneket is csak azok gondolnak, akiknek nincs rendszeres szexuális életük.
2018. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!