Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen durván visszautasítani valakit?

Figyelt kérdés
A munkahelyem közelében van egy pékség, ahova minden reggel bemegyek. Dolgozik ott egy nő, aki nagyon szimpatikus volt nekem, reggelente pár mondatban, jól elbeszélgettük. Ma elhívtam randizni erre azt válaszolta "Akkor se mennék el veled, ha te lennél az utolsó férfi a világon. Csak azért vagyok kedves veled, mert munkaköri kötelesség." Nem értem miért kell ezt csinálni. Nem bunkó módon közeledtem felé. Direkt megvártam, amíg csak ketten voltunk az üzletben, hogy ne legyen kellemetlen neki, erre ezt kaptam. Így is alig volt önbizalmam, de ez most még jobban összetört.

2018. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Ez van öcsém.
2018. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
38%
Ne félj, a karma visszavág!
2018. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
18%
kamu.
2018. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
Igyál pár sört
2018. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Inkabb orulj neki h nem egy ilyen taplo not vittel el randizni. Ugy latszik ez az igazi enje. Egy nyomi! :)
2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Az alábbi eseteket tudom elképzelni:


1. minden jöttment bepróbálkozik nála, és a bunkó stílusával akarja levakarni őket

2.leszbikus, aszexuális...

3.elvált, megkeseredett, férfigyűlölő

4.fennhordja az orrát, egoista, beképzelt, önimádó

5.fullos és/vagy gazdag pasit akar és nem TE vagy álmai lovagja


...

2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
36%
Őszinte volt, nem bunkó.
2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom az volt a cél hogy ezentúl ne legyen szimpatikus neked. És bevált :D
2018. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 próbálokkedveslenni ***** válasza:
81%

Valószínűleg annyi a történet, hogy sok pasas próbálkozik nála. A legtöbbjük pedig nem ismeri a `nem` szót, ezért továbbra is zaklatják.


Egy idő után elszakad a cérna és jön mindenkinek a durva visszautasítás, amit fel is fognak az értetlenek is. Te most éppen a pénisz rossz oldalán voltál.


Persze az is lehet, hogy teljesen jogosan küldött el a 'csába téged, mert te is a levakarhatatlan férfiak közé tartozol (akiknek ez sokszor fel sem tűnik).

2018. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%

Végre egyszer egy nő őszinte volt, nem azt mondta, h talán, lehet, meglátjuk, máskor, nem tudom... és mi a reakció? Az, h bunkó... Ez igazság, nem terelt, nem finomított, nem ámított, nem terelt. A férfiak általában azt nem tartják jónak a nőkben, h nem mondják el mit akarnak, nem lehet rajtuk kiigazodni. És most tessék, az őszinteség sem jó! Kemény volt, egyenes, az biztos, de legalább tudod, h mi a szitu. Nem ábrándozol, vágyakozol olyan után, ki nem akar. De lám, ez se jó...

Ahhhhhhhhhh. :)

2018. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!