Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami netes/csetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami netes/csetes ismerkedéskor a legjobban bosszant?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Semmi, mert helyén kezelem a net-et:)
2018. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az hogy senki sem akar velem ismerkedni.
2018. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vagy ha mégis akkor hamar kiderül hogy messze lakik.
2018. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

Fuhh...!!!

Irhatnek 3000 oldalas valaszt ide. De csak ket azit fogok.

A nok flegmasaga es sablonossaga ami nagyon zavar. Amikor kerdezel, korultekintoen, objektiven, finoman, kedvesen kerdezel...a valasz meg. “Aha”, “ok”.

Aztan ha bunkon kerdezek, jon egy oltas resz a no reszerol. Aztan mar el lehet vele irogatni. Es kiderul, hogy egy...ri**nc.

Statisztikailag szerintem amelyik no vevo a bunkosagra, azzal sulyos problemak vannak, lehet veluk szexelni meg egyutt elni is. De boldogsag es szeretet, biztos nem lesz benne. Meg amikor kerdezek es 20 ev mire jon egy valasz, ami kb ennyi, “ok”. Visszakerdezni meg ki fog? Majd en? Tartsam fent en a beszelgetest, meg az egesz ismerkedest? Volt mar pelda ra, hogy kifakattam. Aztan kaptam egy valaszt. “Hat azt vartam, hogy te tartod fennt a beszelgetest”. Mar nem is ismerkedek.

2018. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Engem az, hogy elvárják tőlem hogy mindig én keressem őket. Utána nincs ilyen “ok” meg “ja”; de ha én nem keresem őket akkor le sem sz*rnak. Úgy vannak vele van rajtam kívűl 100 másik akikkel ugyan így dumálnak. Vicc
2018. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az amikor nem ír vissza...
2018. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Semmi. Nem ismerkedek neten, így nem is tud bosszantani semmi.
2018. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

-amikor szó nélkül lelépnek

-amikor kiakad, hogy miért nem válaszoltam pár percen belül

-vagy amikor köszönés nélkül rám ír, és a farkáról küld képet

2018. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Amikor kiderül, hogy csak szédít az illető, igazából semmit sem akar tőlem, de arra jó vagyok, hogy legyezgessem az egóját :(.
2018. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

- amikor a szexualitás a bevezető téma

- amikor fájóan rossz a helyesírása

- amikor nem tud reagálni a véleményemre

2018. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!