Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom azt, hogy nem szabadna ismerkedéskor elvárásokhoz, ideákhoz ragaszkodni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy sokan a buta elvárásaik miatt szalasztanak el értékes kapcsolatokat, mert ideálokat kergetnek és nem hallgatnak a szìvükre. Persze nem árt az eszükre is hallgatni, egyensúlyba rakni a kettőt.

Többnyire materiális ideálokra gondolok, vannak olyanok akik elvárják, hogy pl. diplomás legyen, ilyen-olyan munkája, fizetése, ezermester, konyhatündér stb.

Ha beleszeretnek valakibe nem biztos, hogy meglépi azt az elvárás szintet és emiatt kihagyni egy olyan fiút/lányt aki nem rendelkezik elképzelt tulajdonságokkal elég nagy butaság.


2018. ápr. 29. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam el a leírást, de... nagy elvárás az, hogy a dohányzást kizáró ok, mert befulladok a cigaretta füsttől? .... Én csak ennyit képzelek el :D
2018. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
95%
Alapvető elvárásaim vannak, amikből nem engedek, mert nélkülük nem lehet értelmes kapcsolatot kialkítani szerintem. Inkább vagyok egyedülálló, mintsem megalkudjak.
2018. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van amiből nem érdemes engedni, mert hosszútávon úgyis problémát okozna. Pl együtt el tudjunk menni egy koncertre vagy színházba, mert azonos az érdeklődési körünk; vagy hasonlóan akarjuk-e tölteni a szabadságunkat/szabadidőnket; és még ezer ilyen van. Nyilván vannak dolgok, amikben lehet kompromisszumot kötni, de szerintem ezt mindenki maga kell hogy eldöntse, hogy hajlandó-e. Erőltetni nem lehet.
2018. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért megnézném hogyan dobsz vissza 100 nemdohányzóból 100-at mert hát ja, hoppá, nocsak még egy elvárás, aztán behisztizel, hol a 101., aki mindnek megfelel, de nyugi, azt is kivágnád :D

31/f

2018. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elképzelések (nem is igazán elvárások), amikből lehet engedni, és vannak elvárások, amikből nem szabad, mert egyik fél sem lesz hosszú távon boldog. Tehát igenis kellenek elvárások, csak ezekhez jó önismeretre is szükség van.
2018. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvárás és idea pont külön dolog.


Elvárás, amit írtak, hogy ne dohányozzon, ne igyon, egyezzünk meg abban, hogy kell vagy nem gyerek, ami reális, az idea meg, hogy max 5 centi hosszú haja legyen, 4 pár kocka a hasán, és ha találkozunk, mindig kapjon fel és pörgessen meg, akárhol is vagyunk, ez már erősen fantázia.

2018. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Én egyetértek veled. A hosszútávú kapcsolatok titka az elfogadás, nem a megfelelés.
2018. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egyedül várok továbbra is, minthogy összejöjjek olyannal, aki nem illik hozzám, csak azért, hogy legyen valakim.

N

2018. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#8

Így 40 éves korod felé is komolyan gondolod ezt?

2018. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindenki ragaszkodjon csak az elvárásaihoz. Ez egy olyan dolog, ami érzésekről szól, nem lehet őket megváltoztatni. Ha próbáljuk is figyelmen kívül hagyni, előbb-utóbb felszínre jön. Nekem az hiányzik a legkevésbé, hogy egy lány csak hónapok-évek múlva vallja be, hogy nem is tetszem neki, vagy ki nem állhatja a személyiségem, vagy bármi más..

Én olyan párt keresek, akiről száz százalékig tudom, hogy örökre kitart mellettem. Ehhez pedig elengedhetetlen, hogy ne szánalmból, meg "adjunk a nyominak egy esélyt" megfontolásból döntsön mellettem, hanem elégedett legyen, érezze úgy, hogy "igen, le tudnám boldogan élni az életem mellette"...

2018. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!