Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor mit mondjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mit mondjak a munkámról, ha nem akarok róla beszélni?

Figyelt kérdés

Nem csinálok semmi illegálisat, ha röviden le akarom tudni, akkor annyi a munkám, hogy tehetősebb emberek problémáit oldom meg. Eddig 3 alakuló kapcsolatom is azért ment tropára, mert nem akartam róla beszélni vagy pedig hazudtam vele kapcsolatban. Mindenki belelát mindenfélét, én pedig már nem tudok mit kitalálni. Ha elmondom az igazat azért hagynak el, ha nem ködösítek, fals dolgokat mondok, akkor meg azért.


28/f


2018. márc. 7. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Menedzser vagy.
2018. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Coach vagy?

Egyszeru. Szepen elmondod, hogy tehetos emberek problemait oldod meg. Ez a munkad ezzel foglalkozol ennyi kesz vege 600 kifujt. Ha ezt nem ertik meg, akkor szerintem megetnek a levesbe.

2018. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Azért azok elég szar kapcsolatok lehettek ha azért mentek tönkre, mert nem beszéltél a munkádról, lel
2018. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Cégek,cégvezetők problémáit oldod,hogy gördülékenyebben menjen az üzlet és mindemellett megtalálják a munka magánélet közötti egyensúlyt.
2018. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 opened paradise ***** válasza:
0%
Mondd az,hogy ha elárulnád,ki kéne törölnöd a memóriáját.
2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Életvezési tanácsadó vagyok. Pont.

Ha tovább feszegeti, akkor megmondod, hogy titoktartási kötelezettséged van, nem beszélsz a munkádról.


Nálam ott vágnád el magad, hogy nem tudod megmondani, mivel foglalkozol. Szánalmas.

2018. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én pszichológus vagyok. Nem csak tehetős emberekkel dolgozom, de olyanokkal is. Semmit sem mondhatok arról, hogy kik járnak hozzám és mi történik az ajtók mögött, ezt csak a kliens mondhatja el bárkinek, vagy esetleg én a szupervizoromnak.


Elmondod, hogy mivel foglalkozol, röviden. Ha a részleteket kérdezi, meg tudod vele értetni szépen, hogy ez egy olyan szakma, ahol nem adhatsz ki bizalmas infókat, ezt tartsa tiszteletben. Szívesen beszélsz vele bármiről, de ez a munkaköri kötelességed. Bár nem tudom, mit dolgozol, ez szerintem minden tanácsadói szakmára igaz.

2018. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt h ügyintéző vagy. A többiről meg nem beszélsz kész, ennyi. Üzleti titok.
2018. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Tudjuk mi vagy . Hulye az aki nem jon ra hogy penz behajto vagy ! Egy nonek ez mar az agressziv embert jellemzi nem csoda ha helyben ott hagy.
2018. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy verőember.
2018. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!