Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért sértődnek meg a melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a melegek, ha ismerkedéskor nem küldök képet? De nem is kérek. Nem akarok belefutni egy ismerősbe és kép viszonzás nélkül lelépjen és meg törjem a fejem, hogy ki lehetett. Hallottam már ilyet.

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindig az küld képet először aki rámír, ez alap szerintem
2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ismerkedek kép nélkül. Meg most hol érdekel engem,hogy egy ismerősömről megtudom,hogy őis meleg...

Amúgy kérdező,szerintem fantom emberekkel nem tud a másik fél mit kezdeni,ezért se folytatják sokan a beszélgetést.

Ha rámír valaki,elvárom,hogy ő küldjön előbb képet,de a 2.-3. levélváltás után már nagyon ilő.

2015. jún. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. Nem az a baj,hogy én megtudom valamelyik rokonomról vagy ismerősömről,hogy meleg, hanem az a baj, hogy ő tudja meg rólam, és lelép anélkül,hogy én megtudnám,hogy ki ő, utána meg rettegjek,hogy hol fog elbeszélni.
2015. jún. 24. 04:38
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Erre nagyon kicsi az esély, nagyon kevés felnőtt ember szórakozik azzal, hogy melegnek adja ki magát társkereső oldalakon.
2015. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert alap dolog hogy küldesz képet. Képzeld csak el egy szórakozóhelyen valakihez odamész papírzacskóval a fejeden, hogy márpedig te nem mutatod meg a fejed... elég érdekes kezdet, nemigaz? :D Ki akarna így ismerkedni?
2015. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyen más a helyzet. Ott ha odamész a másikhoz, egyszerre látjátok egymást, nincs olyan,hogy ki küld először képet.
2015. jún. 25. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a képlet. Csak olyanokkal ismerkedj, akik raktak ki magukról képet. És akkor nem lesz gond azzal, ha te is küldesz nekik, mert nem tudnak lelépni anélkül, hogy ők mutatnának neked.


Én raktam ki magamról, és? Kép nélkül alig lehet ismerkedni, mert mindenki kép alapján ismerkedik. A szexualitás világában úgyis a kinézet alapján dönt mindenki. Én is szeretem tudni, hogy kivel ismerkedek, hogy van-e értelme egyáltalán ismerkedni a másikkal?

2015. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!