Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki volt már hasonló szituban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már hasonló szituban és mit tettél /tennél?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, van egy párkapcsolat ahol már 4éve vannak együtt, nemrég költöztek össze.

Viszont a szüleid,, pár tanácsot adnak neked párodat illetoen, hogy ne hagyd hogy kihasznaljon, lenyúljon pénzzel, megvezessen, mert ők gyanakodnak párodra és neki ezekről hogy beszéltetek nem kell tudnia..)


Te persze felhozod párodnak hogy mit hallottál és igaz e stb.. Próbálsz vele beszélni, de közben orlodsz magadban hogy mi van ha szüleidnek igaza van, elvégre ők akik feltétel nélkül csak jót akarnak neked, akkor miért mondanak, ha nem lenne alapja..

De ugyanakkor ott van párod is..


2018. júl. 13. 20:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy miért csak ilyen kevés pénz van félre téve neki,mert többnek kell lenni mivel míg nálunk laktunk nem kellett adnunk semmibe. De azt hogy milyen bevételei kiadásai vannak kB.re azt tőlem tudják. Eleve mikor össze jöttünk sem volt sok pénze mivel nem volt jó fizuja, de aztán lett masodallasa és államtól is kap támogatást, így némileg dupla bevétele van, de a masodallasa,kormozes ő veszi a cuccokat.


Pénzt tőlem nem kér, mindig mondja hogy mennyit adjon a közos költségekre, vesz a lakásba is még ami kell, meg szó nélkül ad ha kérek tőle..


Csak a fentiek miatt mondják ezeket,mert h nincs tobbje félre téve, biztos szüleit pénzeli és nekem nem szól róla..

2018. júl. 13. 23:52
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi köze az ő pénzéhez a te szüleidnek? Annak ad belőle, akinek akar. Gonoszak és irigyek a szüleid.
2018. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól csinálja a párod. Ne haragudj, de a szüleid szerintem valamiért nem kedvelik, vagy csak arról van szó, hogy tökéletes férfit akarnak melléd. Valószínűleg jót akarnak neked, de a te dolgod eldönteni, hogy mi az ami elég neked...
2018. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem kér tőled pénzt, magától ad a közösbe, vesz a lakásba, ami kell, és ad is, ha kérsz..


A szüleid csak abból indultak ki, hogy nincs sok enki félretéve.


Már ne haragudj, de ehhez nem sok közötök van.. Igazából az ő dolga, pláne, ha valóban pénzt ad haza a szüleinek.

Az én veleőapám rákos, nem tud dolgozni már az utóbbi pár hónapban, gyógyszerek meg kellenek, én is adok egyszer-egyszer haza, mert nem nézem tétlenül, hoyg inkbb nem vezsik meg a gygógyszert vagy az egyik, vagy a másik...


Ha a párom, vagy a szülei ebbe beleszólnának, hogy ÉN mit csinálok a saját KERESETEMMEL, azon felül, hogy

a kötelezőket, közös költésgeket, megélhetési dogokat etc elrendezzük(!!!), szóvala mi azpon felül NEKEM marad plusszba, na azt röviden megtalálnák magukat, hogy mibe lehet és mibe nem lehet beleszólni..


Felnőtt emberekről bezsélünk, a barátnőd azt a pénzt, ami pluszban megmarad neki, ugyan el si verheti ha aakrja, félre is teheti. Lehúzni nyilvánvaló ezekből, hogy ne, húz le téged.


Hidd el, ismerek olyat, aki 10 perc aaltt elver tízezres tételeket a wc-n ülve, vagy bemegy egy boltba és ész nélkül költi a fizetését... (És nem ám a plusszból, hanem hó végn már kaja sincs, de nem baj).


1.Szóval meglátásom szerint anyuciákat köszönöd de itt kéne leállítani. (Ez a te dolgod!)

2. HA meg neked is problémát jelnet, hogy a barátnőd nem tartalákol megfelelően előre, akkorfogod a kis segged és leülsz a barátnőddel megbeszélni, hogy mire gyűjtötök vagy menyit tesztek havonta félre, csak mint tartalék, vagy mint konkrét cél ( autó, nyaralás, satöbbi.)


Legyél már felnőtt ilyen szempontból te is és életképes..

N

2018. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De mindezt azért mondják mert sokat segítenek nekünk,többet mint párom szülei. Anyagi és össze koltozeshez szükséges cuccokat illetoen
2018. júl. 14. 13:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Szegény csaj, sajnálom, h ilyen pasija van, aki a zsebében turkál, sőt, még a családjának is kiteregeti a pénzügyeit. És akkor még megy a gyanúsítgatás, h ő téged ki akarna használni anyagilag. Remélem, hamarosan megszabadul tőled.
2018. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15 - És azt tudod, hogy a szülei milyen anyagi háttérrel rendelkeznek?


CSak mert gondolom ha tehetnék, ők is jobban támogatnának titeket anyagilag ( hisz gondolom jóban vannak)...


Nálunk is így van, az én szüleim szegények ( ez van), még van, hogy én adok haza, mint írtam. Anyámnak így is rosszul esik ez is, meg az is, hogy ők nem tudnak nekünk annyit adni.


Ez sem engem, sem a páromat nem zavar, de még a párom szüleit sem. Példa: a párom szüleitől mindig kapok pénzt, pedig az én szüleim nem tudnak adni.. Hiába mondtam mindig, hogy ne is adajnak, egyik sem törődik vele, mert engem is a család részének tekintenek. ÉS ez így megy már évek óta...


Sőt, még a párom mikor elkapja ha sz.rul állnak anyagilag, van hogy ő mondja, hogy ne is hagyjam meg segítünk valamivel. (EZt perzse tőle nem várom el és mindig el is utasítottam).


A lány a szülei helyzetéről nem tehet, nem tudhatod, ott mennyi marad a kasszában. Szerintem a szüleid nem értik meg, hogy vannak olyan családok, akik szegényebbek, és bizony nem tehetik meg, hogy támogassák anyagilag a gyereküket...

2018. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

U.IMég egy megjegyzést, ha megengedsz:

Volt ismerősöm, akinek a csaja 1 évig konkrétan nem dolgozott, csak mímelt valamivel, gyakorlatilag mindent a srác fizetett, albérlet, stb..


Először azt hittük, csak munkát keres, de már 1 évet simán így ment a dolog, a lány utána is csak egy 4 órásba ment el dolgozni.


A te barátnőd meg rendesen dolgozik, nem rajtad élősködik/kitartod, azt sem írtad, hogy szórná ész nélkül a pénzt hülyeségekre és nem maradna neki hó végére,sőt, még másodállást is csinál...


Látszik, hogy nincs tapasztalod lehúzó nővel.

A barátnődnek tudod ez most írtó rosszul eshet, én a helyedben inkább a bocsánatkérésen gondolkodnék..

2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!