Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt mar olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek hogy netes tarskeresorol annyit beszeltetek valakivel hogy ugy megszerettetek hogy mar nem tudott csalodast okozni eloben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem kulsore. Mert azert a kepeken mindenki jobban nez ki ugye.

#Tarskerso
2018. júl. 13. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Eszelős versenybe csak az száll be, aki maga is eszelős. Nekem ennyi a véleményem a külsőről.
2018. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel igen mellélőttél, mert én nem járok sem szoláriumba, sem kozmetikushoz, nem tömöm magam szteroidokkal, tömegnövelőkkel stb. Futok, fekvőzök, zuhanyzok, borotválkozom. Magamhoz veszem a napi szellemi táplálékot, intellektuálisan nem vagyok elhanyagolt hál' Istennek. Az eszelős versenyfutást meg már csak az nem veszi észre, aki homokba dugja a fejét. Persze azt mondjuk "divat" és "trend". Így szebb.
2018. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
47%-os te total mas dolgokrol beszelsz, szetoffolod a kerdest. Meg kene tanulni ertelmezni a kiirt kerdest. Innentol ignoralva vagy. Nem veletlenul vagy 47%-on lol.
2018. júl. 14. 15:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok % király lenni! Sőt, a sok rózsaszínű álomvilág "beszéljétek meg" típusú tanácsoktól is már hányok. Számomra pontosan azok a hozzászólók az értékesek, akik 50% alatt vannak, ők nem akarnak megfelelni a közgondolkodásnak.

Amúgy ignorálhatsz, sehova sem tesz.


Jó ignorálást! :D

2018. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sokat ismerkedtem neten, nekem változó volt. Akiről viszonylag sok képet láttam, mindenfélét (pl. egész alakosat, közelit arcról, stb.) ők többnyire olyanok is voltak élőben is. Egy olyan volt, aki kb 3-5 évvel azelőtti képet küldött magáról (amit én a tali előtt nem tudtam), és élőben meg először alig ismertem meg, mert baromira nem úgy nézett ki (pár kilót felszedett magára). :D Azt nem igazán tudtam hova tenni, tényleg totál másmilyen volt külsőre, mint amilyen képeket küldött, az öltözete is meg minden. Amúgy nem volt vele probléma, adtam neki esélyt de végül aztán úgy döntöttünk, hogy nem illünk össze és nem lett semmi. De pl. mostani párommal meg az volt, hogy nem igazán volt önbizalma, amilyen képeket láttam róla nem igazán volt meg "egyben" hogy nézhet ki tényleg, élőben meg tök pozitív csalódás volt. :) 24/N
2018. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!