Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt mar olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek hogy netes tarskeresorol annyit beszeltetek valakivel hogy ugy megszerettetek hogy mar nem tudott csalodast okozni eloben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem kulsore. Mert azert a kepeken mindenki jobban nez ki ugye.

#Tarskerso
2018. júl. 13. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, kár hogy utána ő nem reagált a megkereséseimre (pedig volt kémia, szinte rámmászott)
2018. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem társkeresőről, igen volt.
2018. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
55%

Én a valóságban sokkal jobban nézek ki, mint képeken.

Nem vagyok fotogén.

2018. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. A képeken is nagyon tetszett, de élőben teljesen más volt látni a mosolyát. :)
2018. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyasmi is megtörténhet, hogy képeken jobban néz ki valaki. Egyébként szerintem, ha már webcamon látjátok,/halljátok egymást, akkor sokkal könnyebb beleszeretni a másikba, mintha csak idealizáljátok egymást kép/hang nélkül. Tudnék mesélni a legújabb tapasztalatomról, ahol egymásba szerettünk neten, aztán meg félt találkozni több hónap után, mert beképzelt egy rossz tulajdonságomat, ami nem létezik. De legalábbis nem olyan mértékben, ahogy ő gondolja. Nagyon megérte több hónapot elszarnom az életemből...👏😐
2018. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha te nő vagy, ő meg férfi, akkor csalódást fog okozni, ha élőben nem néz ki elég jól. Akkor is, ha ezt most elképzelhetetlennek tartod.
2018. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lesz soha.
2018. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a valóságban jobb vagyok mint a képeken és a nők pluszban még rosszabbnak képzelnek mint a képen. Kérdésedre: rövid távon működik hogy” ha már ennyit cseteltünk legyen már hancúr” de idővel rájönnek hogy hát mégse szép hiába szeretném annak látni
2018. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Itt nem a hancurrol van szo. Pont hogy tok nem errol szol a kerdes.
2018. júl. 13. 12:21
 10/15 anonim ***** válasza:

A fantáziánkban a másikról alkotott képünk erősen idealizálva van. Én már jártam ebben a cipőben nem is egyszer, de mindegyik csalódás volt. Emberek! Ne bagatelizáljuk már el ezt a "külső" kérdést. Be kellene már vallani, hogy baromira fontos, és baromira számít... és igen, a nőknél is, sőt, szerintem 100X jobban mint a férfiaknál.


Én férfi vagyok, de nem élnék együtt egy olyan nővel, akinek a külseje amolyan "szódával elmegy" kategória. Továbbmegyek, volt olyan barátnőm, aki fullra szerelmes volt belém, mindent megtett nekem, mondhatni férfi jobbat nem kívánhat magának. Viszont szakítottam vele, mert elegem volt már a kompromisszumokból a külsőt tekintve.


Ha ennyire nem számítana a kinézet (mint ahogyan a lányok nyomatják minden fórumon), akkor tele lenne a világ boldog kapcsolatokkal. Erre mit látunk? Mint valami eszelő versenyben, a férfiak és a nők egymást akarják túllicitálni a külsőségekben, szolárium, kozmetika, konditerem, tetkó, öltözködés (most csak a férfiakról beszéltem).

2018. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!