Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vonzódnak hozzám a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódnak hozzám a férfiak, mit tegyek, hogy kelljek nekik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%

Hogy nézel ki?

Milyen az alakod?

Milyen ruhákba jársz?

Nőies vagy?

Nőiesen viselkedsz?

Milyen férfitípusra vágysz?

Eddzel-e?

Úgy táplálkozol-e?

Szexben vadmacska vagy?

2018. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%

Ki szoktál menni emberek közé?

Mufurc vagy?

Olyan kis férfitaszító?

2018. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Milyen belső tulajdonságokkal rendeljezel?

Dohányzol?

Fontos számodra az egészség?

Mik a hobbijaid?

2018. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem releváns a kérdés szempontjából én milyen vagyok, hiszen így nem kellek a férfiaknak. Szeretnék változtatni, de nem tudom milyen irányba induljak el. A kérdésemre olyan válaszokat várok, amelyből kiderül a férfiak milyen típusú nők iránt vágyakoznak, mind kinézet mind pedig belső tulajdonságok tekintetében. Szóval ha a zsánereteket jellemeznétek, megköszönném.
2018. júl. 3. 17:38
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem releváns a kérdés szempontjából én milyen vagyok.


Ömm..de, relevánsabb már nemis lehetne? Úgy nehéz megmondani, hogy min változtass, ha nem tudunk rólad semmit.

2018. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Növessz agyat! Mert ezek szerint neked nincs.
2018. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

Na jó nekem akkor a zsánerem,de ez én vagyok:

- Hetente többször jár edzeni

- Ezért alakja szexi csinos nőies,nőiesen izmos nagyon feszes

- Táplálkozására figyel

- Ruhái kiemelik az alakját tehát más szemében ribis megjelenés:miniszoknya,én imádom a magassarkút egy nőn,feszes felsők

- Kiengedett hosszú ápolt haj

- Mosolygós

- Kedves

- Nőiesen tud ülni

- Nőiesen tud viselkedni

- Pedáns

- Tudok vele beszélgetni,van véleménye

- Elfogadja,hogy nekem az karrierem az első meg az edzés szintén

- akar valamit az életben tehát szeret élni,bulizni,parti arc,nagyvilági nő

- Akár karrierista ő is,tehát gyerektémával nem nyaggat

- Előzőből kifolyólag mindent megtesz,hogy ne essen teherbe az alakja miatt plusz ÉLNI akar velem

- Szexuálitását hangsúlyozza,magas a szexuális intelligenciája,az ágyban tudja mit kell nyújtania,hogy elvarázsoljon.

- Benne van,hogy bármikor külföldre küldhetnek ki engem tehát nagyon rugalmasnak kell lennie.

- Szeresse a pénzt,és ne rinyáljon,hogy állandóan dolgozok.


Egy példát mutatok:

[link]


Ne akadj fent a neven,ez volt a kézenfekvő.


De ez én vagyok,magas az elvárásom a nők felé.

És igen,hozom amit elvárok sőt sokkal többet is.

2018. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
Az én zsánerem 22 éves, szőke, karcsú, nagy mellű, intelligens és vicces. Ilyen legyél, és akkor kelleni fogsz a férfiaknak. Azaz... Nem biztos, hogy minden férfinak, de nekem biztosan.
2018. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Érdeklődök a művészetek iránt, nőiesen öltözködök amikor kimozdulok otthonról. Inkább visszahúzódó természetem van, ezáltal a bulizás kimarad az életemből. (Nem mozgat meg, hogy ilyen téren “kiéljem” magam, nem vágyom rá.) Nem iszok, nem dohányzok. Rendszerető vagyok.

Jelenleg igyekszek tudatosan, egészségesebben táplálkozni. Szeretnék fogyni, feszesebb lenni.

A harmincas férfiak a zsánereim.

2018. júl. 3. 17:51
 10/26 peca1000 ***** válasza:
59%

Ne legyen káros szenvedélyed, sportos, szexi alakod (formás mellek és fenék), szép arcod legyen, mű dolgok nélkül


Öltözz stílusosan.


Ápolt legyél, házias, kedves, vidám, értelmes, és kezdeményező, azaz menj oda, és szólítsd le azt a férfit, aki tetszik neked.


Ne legyél anyagias, flegma.


Ha ez mind adott, lesz pasid.

2018. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!