Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak kikhez vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kikhez vonzódnak jobban? Egy 20 évesnek kinéző 30-as nőhöz vagy egy huszonévesen már idősebbnek kinéző nőhöz?

Figyelt kérdés

Mert mindenhol azt hallom,ogy az idősebb pasik a fiatal csajt akarják.

Hát szerintem meg nagyon nem az számít,hogy mi van a személyidbe írva.

Nem számít a dátum,csakis az,hogy hogy nézel ki.Ennyi.


2018. márc. 6. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Én mindjárt 30 leszek, és még indén is elkérték a személyimet a dohányboltban...:)


Én szeretem ezt, és örülök neki...:) inkább nézzenek fiatalabbnak, mint 29 évesen 35-nek...:)


Persze 18 évesen nagyon zavart, hogy a ballagási ing vásárlásánál az eladónő megkérdezte, hogy: "na és honnan ballagsz kedves? Általános iskolából?" :DDDDD


De mára nekem ez pozitív dolog, ráadásul a férjem pár évvel fiatalabb is, így pláne nem bánom, hogy nem tűnök öregebbnek a koromnál.

2018. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

"Nem számít a dátum,csakis az,hogy hogy nézel ki."

Mindig vicces, amikor néhány nő kiakad, hogy nem kell senkinek, mert 15 helyett csak 10 pasi próbálkozik nála. Bezzeg a szomszéd csajszinál, aki órákat sportol egy héten, bepróbálkoznak tizenöten.

Persze, hogy a külső számít. Ha nem vagy elégedett a külsőddel, tegyél érte. Ettől még nem fog mindenki feleségül venni 20 éveseket és leköpni a harmincasokat.

2018. márc. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A férfiakat a külső érdekli,nem a kor.Ezen az oldalon "kissé" túltoljàk a kor kérdést.
2018. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Első körben mindenkit a külső érdekel. Tényleg túltolják a kort néhányan.
2018. márc. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A külső számít? A férfiaknak? Alávaló hazugság.
2018. márc. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amelyik normálisabb.
2018. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Vicces amikor valaki a dohányzás okozta fejlődési zavart úgy adja el hogy ő fiatalabbnak látszik a koránál. :D
2018. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Harmincasnak kinéző harmincas nőkhöz vonzódom. Viszont nem érdekelne, ha idősebbnek néz ki, vagy ténylegesen idősebb lenne nálam. Ha az összhang megvan, akkor plusz-mínusz néhány év nem számít. 32/F
2018. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

A fiam barátnőjének néznek sokszor, és nem az öltözködésem vagy a viselkedésem miatt.

A párom 2 évvel fiatalabb mint én, de volt már tizenévvel fiatalabb pasi is az életemben.

A külső is számít, de nem hiszem,hogy azon áll vagy bukik egy kapcsolat,hogy ki hány évesnek néz ki.

2018. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább az első " portfólió" ...
2018. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!