Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzódnak hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak hozzám a jóval idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, nem vagyok ilyen jó nő kategória szerintem.

Szépnek és csínosnak mondanak, de nem érzem magam annak.

Az utóbbi időben tőlem 15-20evvel idősebb férfiak érdeklődnek irántam.

Kettő is van aki komolyabban.

Az egyik 41, a másik 48 éves.

Csak a fiatalságom izgatja őket, vagy láthatnak bennem valami érdekeset?


2018. márc. 29. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ők tudják, hogy mit látnak benned, de a fiatalságod és a külsőd mindenképp szerepet játszik ebben.
2018. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 ***** válasza:

Komolyan, ezt én is írhattam volna :D

A külső és fiatalság vonzó, de nekem meggyőződésem, hogy van olyan, akit nem az vonz be.

2018. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Telt vagy? Vagy nagy mellű?
2018. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs nagy mellem. Inkább kicsi.

Fenekem az jo és vékony derekam van.

162 cm vagyok és 53 kg

2018. márc. 29. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez van. Velem egyidős pasikat egyáltalán nem érdeklem, vagy csak nagyon ritkán, de az idősebbeket annál inkább. Én se tudok másra gondolni, hogy nyilván azért, mert fiatal vagyok.
2018. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel vigyáznék. Minden idősebb pasit érdekel felszínesen látványra az összes fiatalabb nő. Az, hogy pont nálad próbálkoznak be, mert valamit látnak rajtad, ami miatt bemernek, inkább ezen gondolkoznék el a helyedben. Én nem hagynám magam. Ez nem egészséges. Legyél határozott, legyen önbizalmad, legyél játékos, mint a korodbeliek. 25/l
2018. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet "lát" benned valami mást... ;)
2018. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is írhattam volna szerencsére. Kérdezd meg tőlük,hogy miért keltetted fel a figyelmüket.
2018. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez,mert hiába jó pasi mondjuk a te 41 évesed,a korosztályod már átnéz rajta,nem tekinti potenciális partnernek sőt szinte férfinak sem.

Hiába van élete virágában a csúcson egy 21 évesnek már vénember.

Te pedig valószínűleg beszélgetsz vele,elvagy vele így máris bekerültél a képbe mint potenciális nő.

2018. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!