Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzódnak a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak a lányok az idősebb fiukhoz? Miért neml ehet olyat látni h fiatalabb fiúval van a csaj?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalam 8 evvel fiatalabb a volegenyem.8 eve vagyunk egyutt.
2009. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Több tapasztalat, komolyság reményében. De vannak olyan idősebb pasik, akik komolytalanok és egyáltalán nem érdemes velük kezdeni.
2009. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 General ***** válasza:
100%
ez inkább csak fiatalabb korban van, amikor a lányok olyan srácot akarnak választani, aki gondolkodásban, érettségben is közelebb áll hozzájuk. én ha belegondolok milyen voltam 18 évesen, én se járnék magammal egy lány helyében, mert egyszerűen túl gyerekes voltam.
2009. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem például kicsi lenne a nálam fiatalabb pasi.egyrészt ilyen korban sztem nagyon nagy különbségek vannak akár egy év eltérés miatt is.

nálam lehetőleg az egy évvel idősebbek jönnek szóba,de az sem baj ha egy velem egy korú fiút találok aki érett és lehet vele rendesen dumálni :) meg persze van humraaaaa ;)

16/L

2009. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pfúú... én egyszer jártam fiatalabb fiúval, 1 év körkülönbség volt köztünk, de ez sokat számított. Én már valamennyire komolyodtam, ő meg gyerek volt, legalábbis agyilag. Azóta inkább idősebb fiúkkal vagyok együtt, ők komolyabbak, érettebbek:D

17L

2009. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én spec. komolyabb vagyok korosztályomnál (sokan mondják és én is vmennyire így gondolom). És azok a csajok akik ilyen tizenévesen az idősebbeket szeretik szerintem csak fel akarnak vágni vele, hogy komolyabbak meg idősebb pasijuk van. Van egy ismerősöm most 17, de 16 évesen volt 19 éves csaja és asszem fél évig együtt voltak, szóval a kivétel :)

Én most nem tudnám elképzelni magam egy fiatalabb csajjal. Jó max 1-1,5 év lefele de az se jellemző. Idősebb csajok közelebb állnak hozzám lelkileg.

16,5/F

2009. aug. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem idősebb barátnőm van
2009. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én most spec egy 20 évvel idősebb pasiba vagyok belezúgva...

a korombelieknek semmi esélyük mellette.

2009. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

az én barátom 8 honappal fiatalabb nálam..és semmibaj sincs emiatt a kapcsolatunkban..csak h mindketten ugyanolyan makacsak vagyunk:D

18L

2009. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom avval a fiúval aki 1 évvel fiatabb nálam..:D

Csak akkor ha nagyon komolytalan:S:D

2009. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!